אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מחוברות, מחוברות מדי צילום: אלדד רפאלי

מחוברות, מחוברות מדי

הבנות בעונה החדשה של סדרת הדוקו-ריאליטי, ובעיקר שתי הצעירות שבהן, לא מדברות: הן מדקלמות ציוצי טוויטר בקול רם

11.04.2011, 16:50 | דור צח

קשה לחשוב על סדרה שיותר קשורה לתרבות האתרים החברתיים מאשר "מחוברות". התיעוד העצמי הבלתי פוסק, הצורך התמידי לומר משהו, הניסיונות לעניין את הצופים בחיים ממוצעים למדי. שיקום מי שלא נתקל בתופעות האלה בפיד שלו בפייסבוק או בטוויטר.

אלא שבעונה הנוכחית, השנייה של "מחוברות" (היתה גם אחת ל"מחוברים"), נראה שהיוצרים לקחו את הכיוון הזה צעד אחד רחוק מדי. יכול להיות שמדובר פשוט בקאסט פחות מוצלח, ויכול גם להיות שאחרי חדירתה למיינסטרים, ה"תרבות החברתית" מתחילה לשעמם מעט. בכל מקרה, התוצאה הסופית יוצרת תחושה חזקה של מאמץ.

השתדלות היתר מתבטאת בעיקר אצל שתי המחוברות הצעירות יותר, הילי עמנואל ושיר נוסצקי. עמנואל בת ה-23 מתוארת באתר הסדרה כ"נציגת דור ה-N: מיומנות מעולה של יחסים וירטואלים ומעט כישורים חברתיים אמיתיים".

 

מחוברות 2. מזכירות את הפיד בפייסבוק, צילום: אלדד רפאלי מחוברות 2. מזכירות את הפיד בפייסבוק | צילום: אלדד רפאלי מחוברות 2. מזכירות את הפיד בפייסבוק, צילום: אלדד רפאלי

 

המשפטים שהיא ונוסצקי משמיעות היו מקבלים לא מעט ריטוויטים בטוויטר, אך גם כמות דומה של הקשות Unfollow עצבניות: אמירות כמו "אני נרקומנית של אהבה", קיטורים אינסופיים בניסיון לגייס אמפתיה וכמה שיותר פרובוקציות מיניות. בטוויטר צריך רק לקרוא הודעות של 140 תווים. לצפות בפרקים של כחצי שעה, שאלה החומרים שמרכיבים אותם, זה כבר קצת מוגזם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות