אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
CA Technologies רוכשת את חברת הייעוץ המובילה Base Technologies

CA Technologies רוכשת את חברת הייעוץ המובילה Base Technologies

הרכישה תאיץ את צמיחת הפעילות של CA Technologies במגזר הציבורי בארה"ב - שוק שהיקפו מוערך ב-86 מיליארד דולר

11.04.2011, 11:39 | כתב כלכליסט

חברת CA Technologies הודיעה על רכישת Base Technologies, חברת ייעוץ פרטית שעוסקת בניהול של נכסי מיחשוב ממשלתיים. תנאי העסקה לא פורסמו. 

פעילותה העיקרית של Base Technologies היא בתחומי ניהול וירטואליזציה, טכנולוגיית מיינפריים, אבטחה ותשתיות מיחשוב מנוהלות. ל-Base Technologies ניסיון של 23 שנים במגזר הציבורי בארה"ב, ועל לקוחותיה נמנים, בין השאר, משרד ההגנה, המשרד לביטחון פנים, המכונים הלאומיים לבריאות ומינהל התעופה הפדרלי.

רכישתה של Base Technologies מרחיבה את יכולותיה הטכניות של חטיבת CA Services, ומעניקה ל-CA Technologies ושותפיה יכולת לפעול בכל השלבים של מחזורי הרכישה של הממשל הפדרלי. על ידי כך, יכולה CA Technologies לצבור יתרון בשוק שהיקפו, כך על פי מחקר של חברת INPUT, מוערך ב-86 מיליארד דולר.

"נוכל להציע היכרות מעמיקה"

"הרכישה של Base Technologies מבססת עוד יותר את מעמדנו כשותפים אסטרטגיים ויועצים ללקוחות מהמגזר הציבורי בארצות הברית בכל סביבות המיחשוב ובכל הפלטפורמות" אמר אדם אלסטר, מנהל כללי של חטיבת CA Services. "כעת נוכל להציע ללקוחותינו היכרות מעמיקה עם המגזר וידע טכני נרחב, וכן מוצרים ושירותים מובילים לניהול ואבטחה של סביבות וירטואליות וענן".

רוב דייוויס, מנכ"ל Base Technologies, הוסיף: "מורכבות הדרישות של הלקוחות מהמגזר הציבורי בארה"ב, ומטמיעי המערכות שעמם אנו משתפים פעולה, גוברת בכל סביבות המיחשוב. אנו שמחים לאחד כוחות עם CA Technologies על מנת לסייע ללקוחות מהממשל להפיק תמורה רבה יותר מההשקעות במיחשוב, להגביר את הגמישות התפעולית, לחסוך הוצאות ולצמצם סיכונים בסביבות ענן".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות