אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: כדורגל? כדורסל? קרונום! צילום מסך: Youtube

Play: כדורגל? כדורסל? קרונום!

ענף ספורט חדש וכיפי במיוחד, וגם: תצוגה תלת-ממדית באייפד, הגשרים שגוגל מעוותת, שיר לעידן הפוטושופ ו-54 במאים עושים רימייק לסרט "פוטלוס"

12.04.2011, 20:36 | שי רינגל

המשחק של המאה ה-21

 

לענף הספורט החדש הזה קוראים קרונום (Kronum), והוא משלב קצת כדורגל, קצת כדורסל, קצת כדוריד והרבה מה לעזאזל האנשים האלה חושבים שהם עושים. אבל הוא בעיקר כיף. הגיע הזמן לוותר על פיתוח הכדורגל בארץ ולעבור לקרונום.

אייפד עם עומק

 

האם נמצאה הדרך להקרין תמונות תלת-ממדיות על האייפד בלי להזדקק למשקפיים או לציוד מיוחד אחר? התוכנה הבאה אמורה לעשות את העבודה. אין פה שימוש בחיישני התנועה של האייפד, אלא במצלמה הקדמית בלבד. המצלמה עוקבת אחרי תנועות הראש של המשתמש ומשנה את התצוגה של המסך לפי הזווית שבה אתה מסתכל על המסך שלך, וכך יוצרת אשליית עומק. מרשים ביותר.

 

 

 

הגשרים הנזילים בעולם

 

כש-Google Earth מתקשה לתרגם תמונות לוויין משני ממדים לשלושה, המבנים מקבלים צורות חדשות, נזילות ומתעתעות. אמנית בשם קלמנט אוספת תמונות של גשרים שגוגל עיוותה. לנו זה נראה מאוד לא בטוח.

גוגל, מהנדסת את כבר לא תהיי, צילום מסך: clementvalla.com גוגל, מהנדסת את כבר לא תהיי | צילום מסך: clementvalla.com גוגל, מהנדסת את כבר לא תהיי, צילום מסך: clementvalla.com

 

שירת הפוטושופ

 

ראט ולינק, שאתם אולי זוכרים ממלחמות הטי-שרטים, כתבו שיר לעידן הפוטושופ. את הקליפ לשיר שמוקדש לתוכנה שמעוותת את המציאות ואת הזכרונות שלנו הם צילמו ללא אפקטים מיוחדים. מישהו צריך לעשות להם פוטושופ לקול.

 

 

שובו של פוטלוס

 

בסוף 2008 החלה להסתובב שמועה על רימייק ל"פוטלוס", הסרט האהוב משנות ה-80 עם קווין בייקון. בסרט החדש, כך גרסה השמועה, יכבב לא אחר מאשר זק בראף, הכוכב של "סקראבס" ובמאי אינדי מעצבן בזכות עצמו. השמועה נראתה מגוחכת מכדי להיות אמיתית, אך לבסוף התבררה כנכונה - התסריט היה מוכן, בראף הוחתם והוליווד התחילה להפעיל את גלגלי המכונה המרושעת שלה בדרכה להרוס עוד חלקה טובה.

אבל היו מי שהחליטו להקדים את המכה ההוליוודית: 54 במאים חובבנים יצרו רימייק עצמאי לחלוטין ל"פוטלוס". המטרה - להראות לאולפנים ההוליוודיים שיש דברים שעדיף לא לגעת בהם. לא כל יצירה שורדת את מבחן הזמן, וטוב שכך. הרימייק מוצג לכם במלואו כאן. לא מומלץ למי שלא ראה את פוטלוס המקורי, אבל מי שכן הולך להתענג.

מתוך הרימייק, צילום מסך: Vimeo מתוך הרימייק | צילום מסך: Vimeo מתוך הרימייק, צילום מסך: Vimeo
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות