אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: ג'סטין ביבר בכל מקום

Play: ג'סטין ביבר בכל מקום

לא כולל לשכת ראש הממשלה. וגם: האתר שמחבר בשבילכם ציוצי טוויטר, המצלמה הדיגיטלית הראשונה אי פעם, המכשיר שיאפשר לכם לרחף מעל המים והאיש שפוצץ את בועת הסבון הגדולה בעולם

13.04.2011, 19:47 | שי רינגל

 

מלצר! יש ג'סטין ביבר במלפפון שלי!

 

מחר (ה') יופיע בפארק הירקון הנער בן ה-17 שתרם לעולם קול גבוה במיוחד ותסרוקת משונה במיוחד, לשמחתן של המון ילדות בגיל בר מצווה. בנימין נתניהו, לפי הדיווחים, מחבב את ג'סטין ביבר קצת פחות, ולא ייפגש איתו. ראש ממשלה ישראל עשוי לחוש הזדהות עם סיימון דפמסטי, שזועם על חברו למשרד, דייויד ת'ורן. בזמן שסיימון יצא לארוחת הצהריים שלו, דיוויד עבר על התמונות שהיו שמורות במחשב שלו, פתח פוטושופ והשתיל בתמונות של סיימון את פרצופו המלבב של ביבר. יפהפה.

ילדים, מה לא בסדר בתמונה? ילדים, מה לא בסדר בתמונה? ילדים, מה לא בסדר בתמונה?

אגב, זו לא הפעם הראשונה שדיוויד ת'ורן מופיע במדור שלנו. בשנה שעברה הוא התעלל בבחורה אחת, שרק ביקשה שיעצב מודעה על כך שהחתול שלה הלך לאיבוד.

העתיד כבר כאן

אז הגעתם לעתיד ואתם עדיין לא יכולים לרחף. מזל שמישהו המציא את ג'טפק המים המגניב הזה. אמנם עובד רק מעל מים, אבל נראה שהוא שווה כל גרוש. פרטים נוספים ניתן למצוא באתר החברה.

הציוץ הבא שלכם

 

צריך להודות בעובדות: מתחילים להרגיש את עייפות החומר בטוויטר. אין השראה, נמאס לכתוב את אותם הדברים כל הזמן, והחיים של רובנו ממילא נראים דומה בכל יום. לכן הגיע הזמן שמכונות יתחילו לכתוב ציוצים במקומנו. הכלי הבא יקח את הפיד שלכם, יבחר מילים שאתם משתמשים בהן ויבנה עבורכם ציוץ חדש ומקורי.

הבועה שלא היתה

 

והיום בפינתנו "אנשים שהורסים כל דבר שהם נוגעים בו": העיתונאי הזה הגיע לסקר את הפרחת בועת הסבון הגדולה בעולם, שאמורה היתה להיכנס לספר השיאים של גינס. כולם היו שם - כל האנשים שעבדו על הבועה הענקית, השופט מטעם גינס, וגם הוא, האיש שיהרוס הכל. אל תתנו לו להתקרב לפרויקט שעבדתם עליו במשך הרבה מאוד זמן.

 

להרוג את הפילם

ומאחד שהרס נעבור לאחד שיצר: הכירו את האיש שהמציא את המצלמה הדיגיטלית, ואשם בכך שכולנו מצלמים ללא הפסקה ובודקים בכל רגע איך התמונה יצאה. המצלמה הדיגיטלית היתה אחת הסימנים הראשונים לכך שהחשיבה הדיגיטלית משתלטת על כל תחומי החיים שלנו. בסרט הבא תוכלו גם לראות את המצלמה הדיגיטלית הראשונה בעולם. בדומה לסלולרי הראשון, השאלה המתבקשת היא "מישהו באמת הצליח להסתובב עם הדבר הזה?".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות