אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלוש דירות במגדל מאייר ברוטשילד נמכרו השבוע ב-34 מיליון שקל

שלוש דירות במגדל מאייר ברוטשילד נמכרו השבוע ב-34 מיליון שקל

הדירות נמכרו במחיר ממוצע של 13 אלף דולר למ"ר - גבוה ב-2,000 שקל למ"ר מהממוצע בשנת 2010. מנכ"ל ברגרואין רזידנטיאל, משווקת הדירות: "אני מעריך שעם התקדמות הבנייה המחירים ימשיכו לעלות"

13.04.2011, 15:43 | שי פאוזנר

שבוע מוצלח לחברת "ברגרואין רזידנטיאל": החברה מכרה שלוש דירות בסכום כולל של כ-34 מיליון שקלים במגדל היוקרה "מאייר ברוטשילד", אותו היא מקימה בימים אלו בפינת הרחובות שדרות רוטשילד-אלנבי. החברה, שרק השבוע הציגה דו"ח כספי מצוין לשנת 2010, ממשיכה לשווק בהצלחה את דירות היוקרה בפרויקט אותו תכנן אדריכל העל הבינלאומי, ריצ'ארד מאייר.

תושב חוץ רכש השבוע דירה בקומה ה-18 של המגדל, המשתרעת על שטח של 393 מ"ר, בכ-17 מיליון שקלים. הדירה כוללת גם שתי מרפסות בגודל של 12 מ"ר כל אחת. דירה נוספת בקומה ה-18, בגודל של 273 מ"ר, בתוספת מרפסת בת 12 מ"ר, נמכרה גם היא לתושב חוץ ב-11.3 מיליון שקל. בנוסף נמכרה דירת שלושה חדרים, בקומה השנייה של המגדל, במחיר של 5.5 מיליון שקל.

מנכ"ל ברגרואין רזידנטיאל, יגאל צמח, אמר מסר, כיהדירות שנמכרו השבוע הציגו מחיר ממוצע של כ-13 אלף דולר למ"ר – מחיר הגבוה בכ-2,000 דולר מהמחיר הממוצע למ"ר בבניין בשנת 2010. "אני מעריך שעם התקדמות הבנייה, שנמצאת כיום בשלב הקמת מרתפי החניה, המחירים ימשיכו לעלות. קצב המכירות במגדל הוא בהחלט משביע רצון, כשלמעלה ממחצית מ-121 הדירות כבר נמכרו", אמר צמח.

פרויקט מאייר ברוטשילד ממוקם בשדרות רוטשילד 36, ויכלול עם סיומו 37 קומות מעל לשש קומות מרתף. היתר הבנייה למגדל התקבל בחודש אוגוסט השנה. החברה הבונה את המגדל כוללת את ברגרואין העולמית, שבבעלות המיליארדר ניקולאס ברגרואין, המחזיקה ב-50%, ואת קבוצת חג'ג'-כהן, בעלי המניות הישראלים שמהווים את 50% הנוספים. קבוצת חג'ג'-כהן כוללת את יצחק ועידו חג'ג' ואת האחים ניר, אחיקם וליאור כהן.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
בואו לברלין
תבינו מה זה עיצוב. כל בניין הוא שונה. עם מחשבה. הכל מוקפד ופרקטי ואם זאת חדשני ומעניין. לא צועק. לא מתלהם. לא חריג לאזור. והכל נבנה כמו ת"א, ב60 השנה האחרונות בלבד. אתה הולך בפרידריכשטרסה ואין ניכור יוצא דופן. לא מגדלים. לא צבעים חזקים. אחרי שתלכו פה ובאוקספורד ובעוד כמה מקומות שנשמרו מכרישי נדל"ן שחוגגים בארץ הקריצות - תבינו מה תג המחיר על האדמה והמדינה שלשמה שירתנו ונלחמנו מאז ומתמיד. עצוב ומדאיג . לעניתכם גוגל סטריט, "תלכו" ברחוב ותבינו את מהות ההבדל: http://maps.google.co.uk/maps?hl=iw&tab=wl
אריאל דן , קרויצברג  |  16.04.11
13.
פריירים המוכרים, היו צריכים למכור את זה ב 580 מיליון שקל(רק בגלל הנוף)
מזמן איבדנו את השפיות במחירי הדירות, אז ייאלה להתפרעעעעעעעעע במחירים, עכשיו ברצינות, הקבלנים מתעשרים על חשבוננו והעולם שותק, בגלל שבונים לגובה רב מאוד מחירי הדירות אמורים לרדת בגלל חיסכון באדמה, אז למה המחירים עולים בלי שום פרופורציה, הנגיד הזה שכולם מלקקים לו הוא כישלון חרוץ , רק בגלל שמחירי הדירות עולים בלי כל הגיון והוא לא מתערב, הוא דואג רק לדולר ולאמרקקים שלו, נמאס, לנו הציבור מצידנו שהדולר יעלה 1 שקל,שהגויים ילקקו לנו,
גל , דרום  |  13.04.11
12.
חחחח מסכנים תושבי החוץ... עשו עליהם קופה.. לא יודעים לאן נכנסו....
במקום לקנות וילה יוקרתית בישוב יוקרתי ושקט במרכז עם נחת ושלווה נכנסו לעיר של הומלסים...מהגרים...פקקים...עשן ופיח.... תהנו :) וסחטיין על האנשי מכירות של החברה המשווקת את הפרוייקט...עשו עבודה יפה
חחחחח הצוחק אל הבנק , קיבוץ  |  13.04.11
לכל התגובות