אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מצטרפת למירוץ: אמריקן אקספרס משקיעה בשירות תשלומים בסלולר

מצטרפת למירוץ: אמריקן אקספרס משקיעה בשירות תשלומים בסלולר

יכולות המוצר שמציעה חברת Payfone ישולבו בשירות Serve, שהשיקה חברת האשראי כדי להתחרות בפייפאל בתחום הסליקה באמצעות הרשת

13.04.2011, 16:19 | אבנר קשתן
אמריקן אקספרס לא רוצה להשאר מאחור בשוק התשלומים הסלולריים: חברת האשראי השתתפה בסבב השקעות בחברת Payfone, המספקת שירותי תשלומים וסליקה דרך הרשת הסלולרית - כך מדווח בלוג הטכנולוגיה של "הוול סטריט ג'ורנל", All Things D. יחד עם אמריקן אקספרס הצטרפו גם חברות הסלולר ורייזון ורוג'רס הקנדית לסבב הגיוס, שהיקפו על כ-19 מיליון דולר.

Payfone מבטיחה לספק שירותי סליקה סלולריים תוך גביית עמלות נמוכות משמעותית מהמתחרים. היא אמנם לא השחקנית הראשונה שנכנסה לתחום, אך עד כה העמלות על השירותים, שיכולות להגיע לעד כ-40% מהעסקה, מנעו ממנו להתפתח.

הטכנולוגיה של Payfone תאפשר לה לקבל מידע על המשתמש ישירות מרשת הסלולר שדרכה הוא מחובר, ובכך למנוע בעיות של התחזות ושימוש בכרטיסי אשראי גנובים. העמלות הגבוהות נגבות בין היתר כדי לממן הגנה מפני מקרים כאלה.

אמריקן אקספרס תוכל להיעזר בהשקעה כדי לשלב את יכולותיה של Payfone עם Serve, שירות התשלומים המקוון שהשיקה חברת האשראי לפני כשבועיים כתחרות לפייפאל של איביי.

Serve מאפשר ללקוחותיו להעביר כספים לחנויות או ללקוחות אחרים, וכן לקבל כספים ולהשתמש בהם דרך כרטיס אשראי מיוחד. מערכת השירות מתבססת על מוצרי חברת Revolution Money, שאותה רכשה אמריקן אקספרס בסוף שנת 2009 בעבור כ-300 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות