אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מטריקס רוכשת את השליטה ב-Babcom Centers תמורת 15 מיליון שקל

מטריקס רוכשת את השליטה ב-Babcom Centers תמורת 15 מיליון שקל

Babcom Centers היא חברה מצפון הארץ המספקת מרכזי שירות ופיתוח תוכנה. בין לקוחותיה סלקום, Yes ו-Texas Instruments

13.04.2011, 17:52 | מאיר אורבך

מטריקס, חברת שירותי ה-IT המובילה בישראל, הודיעה כי היא רוכשת, תמורת 15 מיליון שקל, את השליטה בחברת Babcom Centers, חברה מובילה בתחום השירותים, מצפון הארץ, המספקת מרכזי שירות (Call Centers) ופיתוח תוכנה, על פי מודל של שירותים מנוהלים (אופשור/נירשור).

בין לקוחותיה, של Babcom Centers ארגונים מובילים בישראל ובעולם, כגון החברות סלקום ו- Yes בתחום הקול-סנטר, ו- Texas Instruments, בתחום פיתוח התוכנה.

חברת Babcom Centers נוסדה ב-2008 על ידי עימאד תלחמי, אשר שימש שנים ארוכות כאחד המנהלים הבכירים בחברת הטקסטיל דלתא. להגשמת החזון שלו חברו בהמשך הדרך דב ונעם לאוטמן ובכירי משק נוספים.

החברה מעסיקה כיום כ-500 עובדים. החברה הוקמה במטרה לספק מענה לשני צרכים משלימים: גיוס, הכשרה וניהול של נציגי שירות איכותיים ואנשי פיתוח תוכנה מיומנים, נאמנים לחברה ובעלי כושר התמדה, במקביל לצורך שיש לאוכלוסיה משכילה בצפון, בעיקרה אוכלוסיה ערבית, למצוא עבודה שתהלום את כישוריה ותפרנס אותה בכבוד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
מה שהוא לא מסתדר לי
אם החברה הרביחה ב 2010 כשלושה מליון שקל מההכנסות שלהההכנסות הם כ 21 מליון שקל, ואם אין הוצאות חוץ משכר עובדים אזי 18מליון לחלק 500 עובדים לחלק 12 חודש ומקבלים משכורת ממוצעת בבאבקום שזה 3000 שקל לחודש אז לא הבנתי על מה מדברים המנהלים של החברה ועל איזה חזון  
איש היטק , צפון  |  16.04.11
לכל התגובות