אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: משקפי אנטי תלת-ממד צילום מסך: Youtube

Play: משקפי אנטי תלת-ממד

נמאס לכם מסרטים בשלושה ממדים? יש פתרון! וגם: משחק מחשב שמעוצב בהשראת האייטיז, האוצרות שהתחבאו בגוגל וידיאו, פעלולי סימטריה והלקוח שרצה להתחבר ל"טוויטרס"

20.04.2011, 20:51 | שי רינגל

בחזרה לשני ממדים

 

ב-1 באפריל Thinkgeek הוציאו שלל מוצרים מזויפים כמו פליימוביל של חנות אפל, וגם את משקפי הדו-ממד האלה. הרעיון: אם אתם שונאים תלת-ממד אבל הסרט שאתם רוצים לראות מוקרן בשלושה ממדים בלבד, תוכלו להרכיב את המשקפיים האלה ולצפות בסרט כמו שצריך. אז זאת היתה בדיחה, אבל מסתבר שמישהו אכן הצליח ליצור משקפיים כאלה. רוצו לקנות!

רקוויאם לגוגל וידיאו

 

רגע לפני שגוגל וידיאו סוגר את שעריו בתחילת החודש הבא, זו ההזדמנות האחרונה לראות כמה סרטים נהדרים שעדיין מתחבאים שם. לא ברור איך השירות שרד חמש שנים אחרי שגוגל קנתה את יוטיוב, אבל הוא מארח לא מעט סרטים באורך מלא, בזכות העובדה שבניגוד ליוטוב אין בו מגבלת זמן על התוכן שאתה מעלה. תוכלו למצוא שם את הסרט האבוד של ג'ים הנסון, את הסרט האבוד של קובריק, את איש משפחה המקורי, סרטים קלאסיים כמו "הקבינט של דוקטור קליגרי", ועוד שלל יצירות שלא תאמינו שזמינות בחינם ברשת. יש לכם שבוע וחצי להשלים את כל החומר לפני שגוגל מורידה את השאלטר.

סימטריה

 

חבורת Everyone כבר ביקרה במדור שלנו, ויותר מפעם אחת. עכשיו הם חוזרים בעוד יצירה מרתקת, שבה הם מחפשים את הסימטרי ואת הלא סימטרי, את ההפכים והתואמים, את המשפיעים והמושפעים. שתי דקות עם שני רצפי תמונות שמתחברים זה לזה בדרכים מעניינות במיוחד.

שובו של ספקטרום סינקלייר

 

ספקטרום סינקלייר (ZX Spectrum) היה מחשב נפוץ מאוד בין 82' ל-85'. הוא היה יחסית מהיר לאותה תקופה, הציג צבעים בוהקים ומחירו היה אטרקטיבי במיוחד, כך שהוא הגיע גם לבתים פרטיים. עד היום הסינקלייר והחוויה הוויזואלית הייחודית שהוא יצר משפיעים על הרבה מאוד מעצבים ומתכנני משחקים.

על מנת להבין קצת את הגרפיקה שהציג המחשב, נסו לשחק במשחק סטולוורט שנוצר בהשראתו. צבעים שבוהקים ומתחלפים לפי מיקום המסך בלבד, כפתורי שליטה לא הגיוניים בעליל, ומוזיקת 8 ביט - כולם נאמנים למקור. האקראיות של המשחק והצלילים הממכרים הופכים את סטולוורט לאחד המשחקים הכי כיפיים שנתקלנו בהם בזמן האחרון. הרבה יותר מסתם נוסטלגיה.

סטולוורט, צילום מסך: jonathanwhiting.com סטולוורט | צילום מסך: jonathanwhiting.com סטולוורט, צילום מסך: jonathanwhiting.com

איך מתחברים לטוויטרס?

 

רובין קופר מתקשר לחנות אפל במטרה להתחבר ל"טוויטרס". איך מתחברים, איך משיגים רישיון והאם מוכרים בחנות את אותו "טוויטרס" מסקרן? המוכר המסכן נשמע מבולבל יותר מהלקוח.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות