אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: משרד האוצר וכיל מציגים - אידיליה

דיבידנדים: משרד האוצר וכיל מציגים - אידיליה

וגם: אילן בן דב וקרן מיכאלי בשקיעה משפחתית, דני אילון נוגס מהתמר ועדי כהן יצא לחופשה

21.04.2011, 09:35 | רון גרנות
הסיפור המלא

משרד האוצר וכיל מציגים: אידיליה

למרות צחצוחי החרבות הפומביים והמאבק החריף שמתנהל בין האוצר לכיל סביב התמלוגים מכריית אשלג מים המלח, מתברר כי מאחורי הקלעים שני הגופים משתפים פעולה. ל"כלכליסט" נודע כי נציגים מקצועיים ממחלקות החשבונאות של שני הגופים נפגשו לאחרונה לצורך חילופי ידע. המפגש יוצא הדופן התרחש בנובמבר האחרון, כאשר עובדי האוצר נועדו עם האחראי על הדיווח הכספי של כיל במשרדי החברה בתל אביב. באוצר מביעים הערכה רבה לשיטת האחדת הדו"חות הכספיים שמצליחה כיל להחיל על כלל החברות־הבנות שלה. עובדי האוצר שמו את המחלוקות בצד, וביקשו ללמוד מאנשי החברה כיצד הם מפעילים את מודול ה־BCS לאיחוד דו"חות כספיים, שהוא זהה למודל שהממשלה מפעילה. המפגש, אגב, נרשם כהצלחה. לאחרונה נכנסו האוצר וכיל להליך בוררות, שבו תובעת המדינה לקבל מהחברה 290 מיליון שקל כתמלוגים לשנים 2000-2009.

תומר אביטל

 

מבעד לעדשה של אילן בן-דב

רגע לפני כניסת החג. שעת בין ערביים במתחם הטיילת בתל אביב. חבורת נגני רחוב עומדים במתחם המסעדות ומנגנים להנאתם שירי רוק ישראליים. בלי רמקולים ובלי אפקטים. לידם מקפצת בהתלהבות בחורה צעירה ועליה מנשא עם תינוקת. מסביב ללהקה אין שום התקהלות מלבד אותה צעירה שרוקדת, שרה ושמה קצוץ על העוברים ושבים. בסמוך לה עומד גבר בטי־שירט לבנה ומצלם את זוגתו בסמארטפון. תגידו שלום לקרן מיכאלי, בתה התינוקת ואילן בן־דב שמנציח את הרגע המשפחתי.

קרן מיכאלי ואילן בן דב. שקיעה בטיילת קרן מיכאלי ואילן בן דב. שקיעה בטיילת קרן מיכאלי ואילן בן דב. שקיעה בטיילת

זכי שלום שירותי

עוד מאירועי ערב החג: הקליינטים של חצי חינם בסניף חולון התרשמו מקרוב משחקן החיזוק החדש במחלקת העופות: הבעלים של הרשת זכי שלום, שחתך את הפולקעס לגברות חולון והסביבה.

אבי בלשניקוב ממותג

יו"ר קבוצת JCS אולפני הבירה ומנהל עסקיו של רון לאודר בישראל אבי בלשניקוב, החל לחייב החל מהשבוע את כל עובדי הקבוצה לענוד תגי זיהוי בעבודה. זו אינה הפעם הראשונה שבלשניקוב משליט סדר בסביבת העבודה שלו. בעבר, עת כיהן כמנכ"ל כנסת ישראל, חייב את כל עובדי המשכן לענוד תגים דומים. עוד לאחרונה: הוצב במרכז התקשורת הבינלאומי של JCS בירושלים שלט ענק עם הכיתוב "אולפני הבירה ירושלים". הרעיון מאחורי המהלך: שירותיות ללקוחות.

דני אילון נוגס מהתמר

בתחילת השבוע ביקר סגן שר החוץ דני אילון באסדת הקידוח תמר, לצד נציגי חברת נובל אנרג'י. אילון, שזכה לטייטל "השר הראשון שביקר באסדות הקידוח", הוסיף כי "ישראל בוחנת שיתופי פעולה עתידיים עם מדינות שכנות, כדי להביא לניצול מרבי של הפוטנציאל הגלום בתמר ובלווייתן. זאת כדי להבטיח ביטחון אנרגטי ועתיד כלכלי טוב יותר באגן הים התיכון".

מימין לשמאל: יוסי אבו, ביני זומר, דני אילון, לאוסון פרימן מימין לשמאל: יוסי אבו, ביני זומר, דני אילון, לאוסון פרימן מימין לשמאל: יוסי אבו, ביני זומר, דני אילון, לאוסון פרימן

כהן. סיום מוזיקלי, צילום: סיון פארג כהן. סיום מוזיקלי | צילום: סיון פארג כהן. סיום מוזיקלי, צילום: סיון פארג

אקורד סיום

סמנכ"ל השיווק היוצא של סלקום עדי כהן, סיים את כהונתו בסוף השבוע באתר ההופעות הווירטואלי־אינטרנטי של סלקום בלייב, שאותו יזם רגע לפני שהמשיך הלאה. הזמר אברהם טל, שחתם את הפסטיבל, הזמין לבמה את כהן ואת מחליפו יוני סבג לשירת הדרן משותפת. כמה שעות לאחר מכן התעופף כהן לחופשה פרטית בחו"ל עם משפחתו, וכשישוב, אמר כהן, יחשוף את המשך דרכו המקצועית.

המיחזור של קוקה-קולה

נשיא קוקה־קולה ישראל רוני קוברובסקי התייצב במהלך החג בחנות המיחזור שהקימה החברה במתחם התחנה בנווה צדק בתל אביב. הצטרפו אליו: השר לאיכות הסביבה גלעד ארדן, מנכ"ל קבוצת קוקה קולה ישראל איציק תמיר, מנכ"ל קוקה־קולה טל רבן וסמנכ"ל השיווק אלון זמיר. קוברובסקי עדכן את הנוכחים כי בשנה הקרובה החליטה קוקה־קולה לפעול בתוכנית רב־שנתית לעידוד מיחזור מכלי שתייה ריקים, ולחיזוק המודעות הציבורית לנושא תחת המסר Give it back. 

מימין לשמאל: איציק תמיר, טל רבן, אלון זמיר, גלעד ארדן, רוני קוברובסקי, צילום: שי וליץ מימין לשמאל: איציק תמיר, טל רבן, אלון זמיר, גלעד ארדן, רוני קוברובסקי | צילום: שי וליץ מימין לשמאל: איציק תמיר, טל רבן, אלון זמיר, גלעד ארדן, רוני קוברובסקי, צילום: שי וליץ

עופר. בית פתוח, צילום: עמית שעל עופר. בית פתוח | צילום: עמית שעל עופר. בית פתוח, צילום: עמית שעל

הוזמנתם לארוחת ערב אצל עידן ובתיה עופר?

האירוע: ערב התרמה של עמותת משאלת לב לחברי אגודת הידידים, במסגרת האירוע השנתי.

הפרטים: יום חמישי, 2 ביוני, 20:00, בבית משפחת עופר בארסוף.

המזמינים: עידן ובתיה עופר, המכהנת כיו"ר חוג הידידים.

מינויים

יצחק (איצ'ה) לידור (67) מונה ליו"ר אגרקסקו. בשנים האחרונות כיהן כמנכ"ל חברה לייעוץ עסקי וכן כיהן כיו"ר מועצת הצמחים.

עו"ד גיל נדל מונה לחבר הנהלה בחטיבת נותני שירותים לעסקים באיגוד לשכות המסחר. נדל הוא הבעלים של משרד גיל נדל עורכי דין, המתמחה בתחומי יבוא־יצוא וסחר בינלאומי.

שמעון אלקבץ (48) מונה לדירקטור בחברת אקסנצ'ר. בעבר היה שותף בחברת הייעוץ שטראוס אסטרטגיה וסמנכ''ל בכיר בחברת נס טכנולוגיות ומשמש כיום כדירקטור בחברות סטארט־אפ.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות