אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קופצים לביקור: גוגל, אפל ופייסבוק יארחו 15 סטארט-אפים ישראליים צילום: עמית שעל

קופצים לביקור: גוגל, אפל ופייסבוק יארחו 15 סטארט-אפים ישראליים

בין החברות שייקחו חלק בסיור: מומיניס שבונה כלי פיתוח למשחקים פשוטים בסלולר, ואונאבו שעוסקת בהפחתת עלויות הגלישה הסלולרית בארץ ובחו"ל

26.04.2011, 10:55 | מאיר אורבך

15 חברות סטארט-אפ ישראליות יגיעו בתחילת החודש הבא לסיור בעמק הסיליקון, שבו יציגו את הטכנולוגיות שפיתחו בפני חברות ענק כמו גוגל, מיקרוסופט, אפל, פייסבוק ו-AT&T.

הביקור, שאותו מארגנת לשכת המסחר ישראל-קליפורניה, נועד להגברת החשיפה של החברות הישראליות בעמק הסיליקון. הוא ייפתח במשרדי קרן ההון הסיכון סקויה עם מייק מוריץ, שותף בקרן. בין בכירים נוספים שאותם יפגשו החברות: דיוויד גי, סגן נשיא ב-HP; דניאל לוין, סגן נשיא תאגידי במיקרוסופט, ורוברט סקובל, בעל הבלוג סקובליזר.

אחת החברות שייקחו חלק בסיור היא מומיניס, המתמחה בבניית כלי פיתוח למשחקי קז'ואל המיועדים לטלפונים סלולריים, שמאפשרים להתאים את המשחקים באופן אוטומטי לסוגים שונים של מכשירים. מומיניס היא מחזיקה בהסכמים ברוסיה ובמדינות נוספות.

בנוסף תשתתף בביקור אונאבו, שנוסדה על ידי הבלוגר גיא רוזן ועל ידי איש מודו לשעבר, רואי טיגר. היא פיתחה טכנולוגיה שלדבריה מאפשרת להפחית בעד 90% את עלויות הגלישה הסלולרית, בארץ או בחו"ל.

 

שאר החברות שישתתפו בביקור הן CellSec, Digimo, DudaMobile, Exent, FellowUp, Fooducate, Innobell, Perfecto Mobile Rewardy, Ringbow, TekTrak, Zipory וחברת ZooZ.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות