אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
60 מיליון שקל יושקעו בשדרוג שווקים ומרכזים מסחריים ב-6 ערים בנגב ובגליל צילום: חיים צח

60 מיליון שקל יושקעו בשדרוג שווקים ומרכזים מסחריים ב-6 ערים בנגב ובגליל

התיקצוב משותף למשרד לפיתוח הנגב והגליל ולמשרד התעשיה והמסחר; סילבן שלום: "השווקים והמרכזים המסחריים מהווים מנוע כלכלי ויש להם חשיבות מכרעת להתפתחותן של הערים"

01.05.2011, 16:17 | טל ליטמן

60 מיליון שקל יושקעו בשלוש השנים הקרובות בשיקום ושיפוץ שווקים במרכזי ערים בנגב והגליל. בשלב הראשון הוחלט כי הערים קריית שמונה, בית שאן, דימונה, מעלות, חצור הגלילית וסכנין יצאו לתיכנון מפורט, בתיקצוב משותף של המשרד לפיתוח הנגב והגליל ומשרד התעשיה והמסחר.

התוכנית שסוכמה בפגישה משותפת של שר התמ"ת שלום שימחון והשר לפיתוח הנגב והגליל סילבן שלום, מצטרפת לתוכנית נוספת שמוביל המשרד לפיתוח הנגב והגליל של שדרוג 15 אזורי תעשייה בהשקעה של 30 מליון שקל.

.

המשנה לראש הממשלה, השר לפיתוח הנגב והגליל, סילבן שלום: "השווקים והמרכזים המסחריים מהווים מנוע כלכלי ויש להם חשיבות מכרעת להתפתחותן של הערים. במקומות רבים מקומות אלו מוזנחים ולא ממצים את הפוטנציאל הכלכלי - תיירותי הטמון בהם. כחלק מהתפישה שאנו מובילים למתג ולחזק את הערים בנגב ובגליל כערי מטרופולין המושכות אליהן אוכלוסיה מכל האזור, התוכנית תביא להתאמת השווקים למאה ה-21. שיקום ושדרוג שווקים ואזורי תעשייה מביאות להתעוררות העסקים וכמובן ליצירת מקומות תעסוקה נוספים. מדובר בפרוייקט המצטרף לשורת פרויקטים שאנו מובילים על מנת להגשים את החזון של הבאת 600 אלף מתיישבים חדשים לנגב ולגליל בעשור הקרוב".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
סילון שלום="כפרי פוטיומקין" תשקיע ברכבת ,בכבישים,בעבודה כאן בפריפריה,תתעורר מהפנטזיות שלך
אדוני השר,סילבן שלום מתי בדיוק אמורה הרכבת להגיע לכרמיאל?מדוע לא לפתח את הכבישים? לנסות להביא עבודה לכרמיאל? עובדים יש למכביר -אולם התעסוקה צולעת ,והאוכלוסיה משוועת לעבודה. אז אדוני השר, לפני תוכניתך הגרנדיוזית "כפרי פוטיומקין"...אנא הקשב לקולות האזרחים. חג עצמאות שמח לעם ישראל
אסתר כ' , כרמיאל  |  02.05.11
9.
חבל"ז סילבן
חבל"ז על המאמצים סילבן, היום הפסדתם את הבחירות הבאות עם גניבת הכסף על הדלק מהבוחרים שלכם!!היגזמתם שחבל"ז. אתה בד"כ איש עשייה ואחד שיודע לצאת נגד עוולות, הפעם בחרת לשתוק ולשלוח את שטייניץ הטמבל להודיע לנו הבוחרים שלו, שלמרות שהוא חכם וכולנו טיפשים הוא בטוח שנצביע לכם עוד פעם......שלא נדבר על זה שהתחבורה הציבורית לצפון נמחקה כליל ועדיין אנחנו משלמים אגרה בכביש 6 מחדרה צפונה כשבדרום לא משלמים על כביש 6..... חבל כי אנחנו נלך איתך באש ובמים בנושאים ששאתה מוביל כמו סופ"ש חדש ונורמאלי יחד עם חיזוק הפריפריה ושכר המינימום, חבל שתתבזבז כח"כ מהשורה באופוזיציה בעוד שנה חבל חבל.
ג , צפון  |  01.05.11
לכל התגובות