אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הצרות של סוני: מקפיאה את שירות המשחקים המקוונים Station.com צילום: בלומברג

הצרות של סוני: מקפיאה את שירות המשחקים המקוונים Station.com

אחרי הפריצה לשרתי פלייסטיישן נטוורק, החברה סוגרת זמנית גם את הפורטל המשמש מיליוני שחקני PC. עדיין לא ברור אם גם הוא נפרץ

02.05.2011, 18:28 | הראל עילם

סוני החליטה להקפיא את שירות המשחקים המקוונים שלה, Station.com. ההחלטה התקבלה בעקבות מתקפות האקרים נגד החברה ועל רקע הפריצה לשרתי PSN, הרשת המשמשת את שחקני הפלייסטישן. ל-Station.com רשומים מיליוני משתמשים.

לפי סוני, היא החליטה להקפיא את האתר "באופן זמני". החברה ציינה כי "במהלך החקירה שלנו, מצאנו סוגיות המעוררות מספיק דאגה ומצדיקות את ההקפאה המיידית של השירות. אנו נספק מידע נוסף בהמשך". לא ברור כעת האם גם שירות Station.com נפרץ, או שמדובר בצעד מניעתי בלבד.

Station.com הוא שירות המיועד לשחקני PC: מדובר בפורטל המטפל בכל משחקי הרשת ההמוניים של החברה, בהם Everquest ו-DC Universe. בנוסף, הפורטל גם כולל מספר משחקי דפדפן. החלטתה של סוני מעידה כי האיומים מצד ההאקרים פוגעים בה לא רק בתחום משחקי הקונסולות, אלא גם בשוק המחשבים האישיים.

הפורטל מבוסס על מערכת נפרדת לחלוטין מ-PSN וכולל מסד נתונים נפרד, אם כי 2 השירותים שוכנים על אותה חוות שרתים, הנמצאת במרכז פעילות האונליין של סוני בסן דיאגו. מספר משחקי רשת המוניים, הזמינים גם ל-PC וגם לקונסולה פלייסטיישן 3 דורשים משחקני הקונסולות גם ליצור חשבון ב-Station.com. רק אתמול החברה הודיעה על כוונתה לאחד את כל השרתים של המשחק DC Universe לשרת מרכזי אחד.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות