אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: לפוצץ בלון מים ענק צילום מסך: Youtube

Play: לפוצץ בלון מים ענק

וגם: צרו חבר חדש באקס מן, ג'ורג' בוש מבקש שלא תשכחו אותו, "הגלגול" של קפקא פוגש את אומת האינטרנט והמשחק שלעולם לא ייצא מגרסת ניסיון

05.05.2011, 21:07 | שי רינגל

 

רגע לפני שנתחיל

 

לג'ורג' בוש יש הודעה חשובה! התגעגענו.

ובינתיים בארה"ב - חגיגות.

בלון ענק, הילוך איטי

 

האם יש משהו פחות מקורי מלהעלות סרטונים שלך מפוצץ דברים בהילוך איטי? נראה שלא, אבל זה בדיוק מה שהאנשים האלה עושים בכל פעם מחדש. והפעם - במקום לפוצץ סתם בלון, הם הולכים על בלון מים ענק. אז זה אולי לא שיא המקוריות, אבל אי אפשר להוריד מזה את העיניים.

מוטנט משלכם

 

ועכשיו, רגע של חנוניות יתרה. באתר הקידום לסרט "אקס מן ההתחלה" נותנים לכם ליצור מוטאנט חדש משלכם, על בסיס אלה הקיימים. והחלק הכי טוב? תוכלו לשלוח לקרב את המוטאנט החדש שלכם מול הדמויות האחרות בסרט.

איך הלוחם המוטנטי שלכם ייראה?, צילום מסך: אתר הסרט "אקס מן - ההתחלה" איך הלוחם המוטנטי שלכם ייראה? | צילום מסך: אתר הסרט "אקס מן - ההתחלה" איך הלוחם המוטנטי שלכם ייראה?, צילום מסך: אתר הסרט "אקס מן - ההתחלה"

ועוד בענייני מארוול: ת'ור, המשחק.

המשחק שלעולם לא יראה אור

חבר שולח לכם גרסת בטא למשחק שהוא עובד עליו כבר המון זמן, ומבקש מכם לנסות אותו לפני שהוא מוציא אותו לשוק. אך מה קורה כשהגרסה הנסיונית יוצאת משליטה, ומשתלטת על המשחק עצמו? פחד אימים, זה מה שקורה.

הצילו, אני חתול!

 

נסיים את השבוע עם המפגש הבלתי נמנע בין "הגלגול", היצירה הקלאסית של פרנץ קפקא, לאומת האינטרנט. כי העולם שלנו לא מספיק מוזר גם ככה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות