אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עיריית באר שבע הוציאה מכרז להקמת היכל ספורט שיכלול 3,000 מקומות

עיריית באר שבע הוציאה מכרז להקמת היכל ספורט שיכלול 3,000 מקומות

המכרז להקמתו של ההיכל, הגדול ביותר דרומית לראשל"צ נאמד בכ-40 מיליון שקל

11.05.2011, 14:14 | כתב כלכליסט

עיריית באר שבע הוציאה מכרז להקמת היכל רב תכליתי ל-3,000 מקומות. המרכז נאמד בהיקף של כ-40 מיליון שקל והוא חלק מתוכנית עבודה רב שנתית שגיבש ראש העיר, רוביק דנילוביץ', בשיתוף עם מפעל הפיס. 

ההיכל הוא חלק מהקריה החדשה שתרכז מתקני ספורט: אצטדיון עם 16,000 מושבים, חמישה מגרשי אימונים לכדורגל, מרכז נופש וספורט ואולם ספורט רב תכליתי.

החברה הכלכלית לפיתוח באר-שבע מנהלת הפרויקט: עד כה הושלמה הקמת מתחם חמשת מגרשי האימונים וכן החלו העבודות לבניית האצטדיון.

ההיכל יכלול ענפים כמו כדורעף, כדוריד, זאת בנוסף לכדורסל וומופעי תרבות. כיום אין דרומית לראשון לציון היכל סגור היכול להכיל מספר כה רב של צופים. עיריית באר-שבע מתכוונת ליזום ולקיים תחרויות בינלאומיות בענפי ההיאבקות, הג'ודו והקראטה וכן התעמלות אמנותית.

ההיכל ישמש גם להופעות ואירועי תרבות גדולים שלא היו בנגב עד היום, כמו פסטיגל ומופעים גדולים של אומנים, שנדרש להם היכל מקורה סגור.

ראש העיר, רוביק דנילוביץ', אמר: "העיר באר-שבע, מטרופולין הדרום מקימה היכל רב תכליתי שייתן מענה לענפי הספורט השונים, לתחרויות בינלאומיות ולמופעי תרבות ואמנות. מדובר בהיכל רב תכליתי שישרת את 600 אלף תושבי הדרום, הוא משדרג את העיר והופך אותה לעוגן גם בתחום הספורט".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות