אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: פישר, סאמרס וקיסינג'ר בדרך לכאן

דיבידנדים: פישר, סאמרס וקיסינג'ר בדרך לכאן

וגם: עובדי משרד הפרסום ראובני פרידן יוצאים לטיול בסלוניקי, עובדי לשכת המסחר ת"א והמרכז ייצאו למסע אופניים באזור רמות מנשה ומי מהפוליטיקאים יגיעו לפרמיירה של הסדרה "ילדי ראש הממשלה"?

12.05.2011, 09:39 | רון גרנות
דיוויד פישר דיוויד פישר דיוויד פישר

פישר, סאמרס וקיסינג'ר בדרך לכאן

שורה של בכירים מזירת העסקים העולמית יגיעו לישראל בסוף יוני לקראת ועידת הנשיא. בין האורחים שיגיעו יהיה דיוויד פישר, סמנכ"ל הפרסום והמפעלים הגלובליים בפייסבוק, לשעבר סמנכ"ל מכירות בגוגל וסגן מזכיר האוצר בממשל קלינטון. פישר הוא גם בנו של הנגיד סטנלי פישר.

יחד איתו יגיע גם ד"ר לארי סאמרס, לשעבר נשיא הרווארד, שר האוצר בממשל קלינטון וראש המועצה הלאומית לכלכלה בממשל אובמה עד לאחרונה. סאמרס זכה גם שדמותו תופיע בסרט "הרשת החברתית" על מייסד פייסבוק מארק צוקרברג. עוד יגיע לוועידה הנישאותית הנרי קיסינג'ר, מזכיר המדינה של ארה"ב בימי ניקסון ופורד, ומנכ"ל HP הטרי ליאו אפוטקר, שהתגורר במשך תשע שנים בישראל בשנות השבעים. עוד יגיעו: אבי ג'וזף כהן, שותפה בבנק ההשקעות גולדמן זאקס, שגריר ארצות הברית לשעבר מרטין אינדיק, סר רונלד כהן, מייסד ויקיפדיה ג'יימי וולס, ונשיא אוניברסיטת UCLA מארק יודוף.

נשיא של הביוקר

אחרי שעבר בשנה שעברה בית הנשיא שיפוץ נרחב בסכום של 1.4 מיליון שקל, מבקשים אנשי הבית לערוך שיפוצים נוספים הפעם בעלות של כ־1.5 מיליון שקל. לפי הבקשה, 1.2 מיליון שקל מתוך הסכום מיועדים להסרת עמודים מאולם קבלת הפנים, ו־300 אלף שקל מיועדים לשיפוץ הדירה הנשיאותית. מבית הנשיא נמסר: "מצאנו ריקבונות בדירת השרד ותולעים בשטיחים. תוך כדי הסקר אישר לנו משרד האוצר שתי תוספות בגובה 1.2 מיליון שקל לשיפוץ". עם זאת, חברי ועדת הכספים סירבו אתמול לאשר את הבקשה משום שהיא היתה כרוכה בהעברה תקציבית נוספת לטובת פסקי דין ופשרות של המדינה.

 

משט הפרסומאים

עובדי משרד הפרסום ראובני פרידן התקנאו בחבריהם מגיתם שחזרו לא מזמן מטיול מפנק על חשבון הבוסים בניו יורק, ובקרוב יארזו את הפקלאות וימריאו לחופשה בסלוניקי. ההחלטה התקבלה על ידי המנהלים הצעירים במשרד, זיו קורן וניב חורש, שהחליטו לצ'פר את 80 העובדים בחופשה בכפר נופש יווני. הבעלים של המשרד אודי פרידן סגר את פרטי התוכנית האמנותית בטיול־הופעה פרטית של גליקריה. השניים נפגשו לאחרונה ביוון במסגרת טיול פרטי שערך פרידן ביאכטה הפרטית שלו.

זיו קורן וניב חורש זיו קורן וניב חורש זיו קורן וניב חורש

אוריאל לין מדווש

עובדי לשכת המסחר ת"א והמרכז ייצאו בתחילת השבוע למסע רכיבת אופניים של 20 ק"מ באזור רמות מנשה. את הפעילות האירובית יזם נשיא האיגוד אוריאל לין, הידוע כרוכב אופניים מושבע. לקפטן הקבוצה בת 30 העובדים מונה היועץ המשפטי של האיגוד שלומי לויה. לאזור יש משמעות נוסטלגית עבור לין, שכן בילדותו התחנך בכפר הנוער שפייה, המצוי באזור הרכיבה.

הרצל עוזר הרצל עוזר הרצל עוזר

רותח במשכן

מנכ"ל HOT הרצל עוזר וסמנכ"ל התוכן יורם מוקדי יצעדו ביום ראשון הקרוב על השטיח האדום בפרמיירה לסדרה החדשה "ילדי ראש הממשלה" שתתקיים במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב. בין המוזמנים שאישרו בואם: דן ועירית חלוץ, בנימין (פואד) בן אליעזר, יורם באומן, עומרי שרון, אודי מירון ואבי בר.

הפרישה אל אולמרט

לאחר ארבעה חודשים, הודיע אתמול שאול אולמרט כי החליט לעזוב את תפקידו כסמנכ"ל שיווק בחברת קונדואיט. אולמרט אמר אתמול: "הגענו להחלטה משותפת על פרידה. החברה היתה מעצמת אינטרנט עוד לפני שהצטרפתי ותישאר כך גם לאחר לכתי". אולמרט ימשיך בינתיים בתפקידו כחבר הנהלת חלק מחברות הסטארט־אפ שבהן השקיע יחד עם עמיתו איציק בן־בסט: גיימגראונד וקליפאיט, וכן ימשיך לכהן כיועץ לחברת הסטארט־אפ סאנדיי סקיי.

סנדביץ' ההישרדות של עובדי האוצר

ועד העובדים נחלץ כדי להאכיל את עובדי משרד האוצר. כפי שפורסם ב"כלכליסט", לאחרונה נסגר מזנון האוצר, והוא מתוכנן להיפתח מחדש רק בעוד כחודש ימים על ידי ספק הקייטרינג שנבחר במכרז. יוזמה חדשה של יו"ר ועד עובדי האוצר אלי שושני אמורה לפתור את מצוקת העובדים, שנאלצים בינתיים לקושש אחר מזון מחוץ למשרד.

שושני פתח השבוע עמדת סנדביצ'ים מאולתרת בכניסה למזנון שפועלת מ־8 בבוקר עד 12 בצהריים. היוזמה הוכתרה בהצלחה: שושני הרחיב את שעות המכירה עד 13:30, והוא מדווח על מכירת מאה סנדביצ'ים (לא מסובסדים) בהרכבים שונים ביום. גם עובדי האוצר הביעו שביעות רצון. לדברי אחד מהם, "כל הזמן אומרים שהאורות דלקו כל הלילה במשרד אוצר, אבל לא מספרים שאנחנו גם מורעבים למוות בשעות הללו. הסנדביצ'ים האלה מצילים אותנו". תומר אביטל

הוזמנתם לכנס המסים השנתי?

האירוע: משרד עורכי הדין פרופ ביין ושות', פירמת ארנסט אנד יאנג ולשכת המסחר חיפה והצפון מקיימים את הכנס השנתי למסים ומשפט מינהלי.

הפרטים: יום שני, 23 במאי, 8:30 בבוקר, מלון דן כרמל חיפה.

המזמינים: השופט בדימוס דן ביין, שותף מייסד במשרד פרופ ביין ושות', חמי שטיינברג, שותף מנהל חיפה בארנסט אנד יאנג, ד"ר גד שפר, נשיא לשכת המסחר חיפה והצפון ועורכי הדין יואב ביין וליאורה ביין אלון, שותפים מייסדים בפירמת פרופ' ביין ושות'.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות