אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הפרסום הסלולרי אמובי מגייסת עוד 15-10 מיליון דולר

חברת הפרסום הסלולרי אמובי מגייסת עוד 15-10 מיליון דולר

הסטארט-אפ הישראלי, שנחשב לאחת מהספקים המרכזיים של טכנולוגיות פרסום לחברות סלולר, עומד להשלים את הסבב בשבועות הקרובים

15.05.2011, 14:12 | אסף גלעד

חברת הסטארט-אפ אמובי (Amobee), שפיתחה מערכת להפצת פרסומות בסלולר, עומדת להשלים בשבועות הקרובים סבב גיוס נוסף שהיקפו מוערך ב-15-10 מיליון דולר.

זהו הסבב הרביעי שעורכת החברה, שגייסה בפעם האחרונה בשנת 2008, בסבב שעמד על 22 מיליון דולר. טרם הסיבוב הנוכחי גייסה אמובי 42 מיליון דולר. בין המשקיעות בחברה - הקרנות סקויה, אקסל, מוטורולה מוביליטי וגלובספאן, וכן החברות סיסקו, וודאפון וטלפוניקה.

אמובי נחשבת כיום לאחת מספקיות המרכזיות של טכנולוגיות פרסום לחברות סלולר, ומאפשרת להתאים את תוכן הפרסום לתוכן המתקבל בהודעת טקסט, תמונה או וידיאו. בשבוע שעבר היא דורגה כאחת מ-50 חברות הסטארט-אפ המבטיחות של "כלכליסט". החברה הישראלית עובדת כיום עם מרבית רשתות הפרסום הסלולריות (Ad Networks), ומשרתת מפעילות סלולריות כגון וודאפון, טלפוניקה וספרינט.

לאחרונה פתחה החברה יחד עם מוטורולה מערכת חדשה לפרסום על גבי אפליקציות סלולריות עבור השוק הסיני, במטרה להקל על מתכנתים להיכנס אליו. אמובי תאפשר למפעילות הסלולר לשלב פרסומות על גבי האפליקציות המיועדות לשוק המקומי. בנוסף חתמה אמובי בשבוע האחרון על הסכם הפצה עם רשת הפרסום העצמאית הגדולה בעולם InMobi, ותקבל בזכותו 8.8 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות