אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיקי נפתלי: "עשר שנים עבדתי עבור תשובה - זה הזמן לעשות לביתי"

מיקי נפתלי: "עשר שנים עבדתי עבור תשובה - זה הזמן לעשות לביתי"

המנכ"ל היוצא של אלעד גרופ אומר בראיון ל"ניו יורק פוסט" כי הוא אינו עוזב בשל מתחים עם יצחק תשובה ואומר כי לשניים "מערכת יחסים טובה מאוד". הוא אמר לעיתון כי הוא בודק רכישת מספר נכסים בניו יורק באופן עצמאי

17.05.2011, 10:58 | מישל אודי
בראיון לעיתון "ניו יורק פוסט" מכחיש נשיא ומנכ"ל אלעד גרופ מיקי נפתלי כי הוא עוזב בשל מתחים עם הבעלים יצחק תשובה. "לי ולתשובה יש מערכת יחסים טובה מאוד" אמר נפתלי לעיתון והוסיף כי האירועים האחרונים בפלאזה, כמו סגירת מסעדת הפאר "אוק רום", לא היוו סיבה עבורו לעזוב את החברה. הוא אמר כי התקופה באלעד הייתה "מדהימה" והוא אף ביטל הביקורות כלפיו על השטחים הריקים בפלאזה שנותרו עדיין ללא דיירים.

"החלטתי על העזיבה כבר לפני מספר חודשים" אמר נפתלי והוסיף כי הוא מתכנן להקים פעילות נדל"נית בניו יורק באופן עצמאי. כמו-כן ציין כי יישאר בתפקיד יו"ר אלעד קנדה וימשיך להחזיק 49% מחברת הבת אלעד נכסים.

"ב-11-10 שנים האחרונות עשיתי הרבה עבור אלעד – אני חושב שזה הזמן לעשות לביתי" אמר וסירב לפרט מעבר לכך. הוא רק ציין כי הוא בודק מספר נכסים בניו יורק שאחד מהם הוא רכישת "מתחם רב-תכליתי" הכולל מגורים ושטחים מסחריים.

את 2010 סיימה אלעד גרופ בניהולו של נפתלי בהפסד של 80 מיליון דולר בהמשך להפסד של 140 מיליון דולר בשנת 2009 ו-290 מיליון דולר ב-2008 - הפסד של 510 מיליון דולר בשלוש שנים בסך הכל. בדצמבר הודיעה הודיעה החברה כי חברת הדירוג מעלות הורידה את דירוג האג"ח שלה כך שהריבית על האג"ח תעלה ברבע אחוז ל-6.9% למרות תוכנית מימושים נרחבת שהובילה הקבוצה. המהלך שלוש השנים האחרונות נשחק ההון העצמי של אלעד גרופ בכ-40% ל-570 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות