אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"השנה יש פחות מבצעים על מוצרי חלב כתוצאה מהמחסור בשנה שעברה"

"השנה יש פחות מבצעים על מוצרי חלב כתוצאה מהמחסור בשנה שעברה"

מנכ"ל מחלבות יטבתה אומר כי הכניסה המסיבית של החברה לשוק החלב בשקיות בשנה האחרונה, הגדילה את מחזור המכירות שלה ב-40 מיליון שקל

17.05.2011, 15:30 | אורנה יפת

"מאז שהשקנו את שקיות החלב המועשר לפני כשנה, גדל מחזור המכירות של יטבתה בתחום החלב ב-40 מיליון שקל - עלייה של 25% לעומת שנה קודמת". כך אמר רם סרוגו, מנכ"ל מחלבת יטבתה מקבוצת שטראוס. מחזור המכירות של המחלבה בקטגוריית החלב עמד בשנה האחרונה על 197 מיליון שקל.

שוק החלב הניגר מגלגל 1.4 מיליארד שקל, מתוכו סגמנט השקית מהווה 500 מיליון שקל. לדברי סרוגו, עד השנה האחרונה שיווקה יטבתה שקיות חלב באופן מינורי במספר מוגבל של נקודות מכירה, אך המהלך של כניסה מסיבית לשוק והרחבת ההפצה של השקיות "הביאו לגידול של נתח השוק של המחלבה בחלב, בעיקר על חשבון תנובה".

לדברי רונית ברמן, מנהלת השיווק, בשנת 2010 עשו המחלבות פחות מבצעים לעומת השנה הקודמת כתוצאה ממשבר החלב שפקד אותן. "השוק הרבה יותר רגוע מבחינת מבצעים. המחצית השנייה של שנת 2010 היתה קשה בגלל המחסור בחלב וכולם נפגעו ממנו, והמחלבות לא יכלו להמשיך לבצע מבצעים. את שנת 2011 התחלנו עם מינון הרבה יותר נמוך של מבצעים אל מול שנה קודמת".

בקיץ הקרוב תשקיע יטבתה 13 מיליון שקל בחדשנות וכניסה לקטגוריות נוספות. בסוף יוני תיכנס לקטגוריית משקאות הקפה למבוגרים, המבוססים על חלב טרי. הכניסה לקטגוריה החדשה תעשה בהשקעה כספית של 5 מיליון שקל. המוצר יתחרה במשקה הקפה בפחיות, אילי, שקוקה קולה מייבאת, וכן במאסטר קפה שמייבאת אדיר סחר. בנבדל מהמוצרים המשווקים כיום בשוק, המבוססים על אבקת חלב ובעלי אורח חיי מדף ארוך יותר, המוצר של יטבתה מבוסס על חלב טרי. המוצר יושק בטעמים מקיאטו, לאטה וקפוצ'ינו.

במקביל, מרחיבה יטבתה את פורטפוליו המוצרים לבני נוער ומשיקה אייס שוקו – משקה שוקו במרקם סורבה, המיועד לצריכה כאשר הוא קפוא. במהלך תשקיע יטבתה 8 מיליון שקל והוא ילווה בפעילות שיווקית ובקמפיין טלוויזיה עם הפרזנטור הוותיק של המותג, מיכאל הנגבי. היעד המכירתי של אייס שוקו לשנה הראשונה עומד על 15 מיליון שקל.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
מה זה משנה אם יש מבצע או אין, פשוט תשוו מחירים
ותקנו את התמורה הטובה ביותר לכסף שלכם.. דהההה אני משווה הכל ומשרוכים חלב אופניים וכל מוצרי הסופר שיש. לכל מקום יש את ההשוואה שלו, הולך רגלי לחנויות או משווה דרך האינטרנט, באתר הסופר אני משווה מחירי מוצרי מכולת ולשרוכים אני הולך לשלושה סנדלרים שונים ברחוב ולאופניים לחהוניות השונות וקצת באינטרנט.. לא קשה. ממש אכפת לי שמעלים מחירים, בינכה אך אחד לא יתלונן אף אחד לא יצא לרחובות, אז אני אמשיך לקנות הכי זול שאני מוצא..
דני עצלני  |  17.05.11
4.
אין בעייה בכלל, נפסיק לשתות חלב. גם ככה זה כמו לשתות רעל
על מי בכלל אתם באים לאיים?? נעלה מחירים, אין לנו ברירה?? מי אתם בכלל חושבים שאתם? כן אתם... בעלי התאגידים?? תתכוננו, כי בקרוב כל מה שכיביכול שייך לכם, יהיה שלי. שלי ושל כל הציבור במדינה הזאת!! עלינו אתם לא תעשו מניפולציות, את השקרים שלכם אנחנו לא קונים יותר. הרווחתם עליינו מיליאדרים, והגיע הזמן להחזיר אותם. תתיביישו לכם על הרווח שאתם עושים על הגב של העובדים שלכם, זאת כבר הפקרות לשמה. ממש כבר אין לכם בושה. אבל.... זה בסדר, גם אתם תוכלו לגור באיזו דירת חדר מסריחה, ולשלם שכ"ד של 6000 ש"ח ויותר. הגיעה הזמן שתרדו לעם, תתחילו להשתלב... אנחנו נשלב אותכם, אל תידאגו. תוכלו לנקות את הרחובות, מגיעה לנו שיהיה נקי. סדר עולמי חדש מתחיל בקרוב, הסדר הטבעי של העולם, שפע לכולם ולא רק לקמצוץ, ככה אנחנו רוצים. אם יש לכם בעייה עם זה, תעלמו לנו מהחיים.
שפע להמונים  |  17.05.11
לכל התגובות