אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מי הרוויח 220 אלף דולר לשנייה וחצי? צילום: איי פי

מי הרוויח 220 אלף דולר לשנייה וחצי?

צ'אד אוצ'וסינקו, כוכב ה-NFL שבשביתה, הרוויח בזכות ספונסרים 220 אלף דולר כיוון שרכב פחות משתי שניות על שור במסגרת ליגת רכיבת השוורים המקצועית בארה"ב

17.05.2011, 17:09 | אסף רותם

שביתת השחקנים ב-NFL, ליגת הפוטבול של צפון אמריקה, תמשיך. כך קבע אתמול בלילה בית משפט בסנט לואיס בערעור שהגישו בעלי הקבוצות נגד החלטה מוקדמת יותר מסוף אפריל.

המשמעות של ההחלטה היא שהשחקנים לא יחזרו להתאמן ולא יקבלו משכורות עד שיפתרו הבעיות בין איגוד השחקנים לבעלי הקבוצות והליגה.

בינתיים, שחקן NFL שלא יחסר לו הכסף הוא צ'אד אוצ'וסינקו שהרוויח בסביבות 200 אלף דולר עבור הופעה קצרה ביותר בליגת רוכבי השוורים האמריקאית - PRB, Professional Bull Riders.

הרסיבר מסינסינטי בנגאלס רכב 1.5 שניות על שור לאחר שקיבל הצעה דרך הטוויטר להתחרות באירוע הרודיאו שנערך בג'ורג'יה עבור 10,000 דולר.

אוצ'וסינקו (במקור צ'אד ג'ונסון) הסכים וגם הצליח לגרור מספר חברות שעם חלקן הוא עובד כנותנות חסות, כגון פורד, Dewalt, ריבוק ועוד, כדי שיפרסמו על הבגדים עימם הוא רכב על השור, שמנסה להוריד מעל גבו את הרוכב. חברת כלי העבודה Stanley, למשל, רכשה את שטח הפרסום על הקסדה שחבש אוצ'וסינקו.

לאחר האירוע אמר שחקן הבנגאלס: "קיבלתי מספונסרים כ-210 אלף דולר על 1.5 שניות". את 10,000 הדולר מ-PRB הוא תרם לילדים נזקקים.

PRB הבטיחה לשחקן הפוטבול גם ג'יפ פורד אם יוכל להחזיק מעמד יותר משמונה שניות על השור. אבל כיוון שלא החזיק מעמד, ב-PRB החליטו להעניק את המשאית בהגרלה לאחד מהעוקבים בטוויטר של צ'אד.

בחודש שעבר ניסה אוצ'וסינקו את מזלו בכדורגל ונבחן לקבוצת קנזס סיטי מה-MLS.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות