אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סגן הרמטכ"ל: הקמת עיר הבה"דים תחל בינואר 2012

סגן הרמטכ"ל: הקמת עיר הבה"דים תחל בינואר 2012

אלוף יאיר נווה לראש מועצת רמת חובב, אנדריי אוזן: "המערכות הצבאיות פועלות במלוא הקצב לעמוד בלוחות הזמנים שנקבעו"

22.05.2011, 11:15 | שי פאוזנר

ההכנות לפתיחת העבודות להקמת קריית ההדרכה בצומת הנגב  ("עיר הבה"דים") נכנסות להילוך גבוה. בסיור עבודה שערך בסוף השבוע סגן הרמטכ"ל, האלוף יאיר נווה, בצומת הנגב בצוותא עם ראש מועצת רמת חובב, אנדריי אוזן, הוא גילה כי על פי התכנית הנוכחית העבודות בשטח להקמת עיר הבה"דים יחלו באמצע חודש ינואר 2012.

אלוף נווה אמר לאוזן כי כל המערכות הצבאיות פועלות במלוא הקצב לעמוד בלוחות הזמנים שנקבעו ובימים אלה שוקדים על הכנת מערכת טיהור השפכים הגדולה שתהיה משותפת לרמת נגב ולקריית ההדרכה. נווה הביע תקווה כי ראשי היישובים והערים השכנות ייערכו מצידם בהתאם כדי לעודד קליטה של משפחות קבע מקריית ההדרכה להשתקע אצלם, שכן המערכת הצבאית לא תכפה זאת על המשרתים. בסיור השתתפו גם ראש מינהלת מעבר צה"ל לנגב תא"ל חזי משיטה ומנהל הפרוייקט של עיר הבה"דים סא"ל שלום אלפסי.

אוזן סיפר לאלוף נווה על ההכנות הקדחתניות שנעשות ברמת חובב להשלים את ההתחייבויות הן של המועצה והן של המפעלים למערכת הביטחון ולמדינה, במסגרת הסכם הגישור. אוזן דיווח לאלוף נווה על הנחת אבן הפינה למחלף הכניסה לרמת חובב, שתקל על העומסים בדרך אל קריית ההדרכה וממנה.

האלוף נווה הביע את בטחונו כי ירוחם תשנה את פניה לטובה ותזכה לזריקת עידוד כלכלית משמעותית כתוצאה מהקמת קריית ההדרכה, אף יותר מכל ישוב אחר בנגב.

נווה גם הביע התפעלות מהיוזמה של ראש מועצת רמת חובב ושל ראש מועצת רמת נגב, שמוליק ריפמן, להקים לאורך כביש 40 מבאר-שבע ועד רמת נגב מסלול מיוחד לרוכבי אופניים. האלוף נווה, בעצמו רוכב אופניים מושבע, אמר כי צה"ל יתרום את חלקו להצלחת המיזם וכי הוא עצמו מתכווין להיות בין הראשונים שיגיעו עם זוג אופניים כדי לבחון את המסלול החדש שישתרע לאורך כ-28 ק"מ, מפארק נחל באר-שבע עד פארק גולדה. יהיה זה מסלול רכיבת האופניים המוסדר והסלול הארוך ביותר בארץ.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה