אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מחירון לוי יצחק יכלול סעיף מיוחד לרכב חשמלי צילום: בלומברג

מחירון לוי יצחק יכלול סעיף מיוחד לרכב חשמלי

במדור יופיעו מחירי המכוניות החשמליות כחדשות, בהתאם למחירים שיקבעו היבואנים. לוי יצחק: עדיין לא ניתן לצפות את שיעור ירידת הערך של מכוניות אלה

23.05.2011, 10:02 | תומר הדר

מחירון לוי יצחק שיופיע בחודש הבא יכלול מדור מיוחד למכוניות חשמליות, כך מדווח לוי יצחק. במדור זה יופיעו מחירי המכוניות החשמליות כחדשות בהתאם למחירים שיקבעו היבואנים.

המפרט הטכני יהיה כמקובל במחירון הרכב, בכפוף למפרט הדגמים השונים שימסרו היבואנים. עם זאת, לדברי לוי יצחק, עדיין לא ניתן לצפות את שיעור ירידת הערך של מכוניות אלה: "באשר להתנהגות העתידית של המכוניות החשמליות בשוק המשומשות", אומר לוי יצחק, מנכ"ל הקבוצה, "הדבר יקבע בהתאם להתנהגות השוק. כלומר, היצע וביקוש בנקודת זמן".

יצוין שנכון להיום קיימת בישראל רק מכונית חשמלית אחת שמחירה נחשף - פלואנס ZE, שתשווק בישראל על ידי בטר פלייס וקבוצת קרסו. מחירה ההתחלתי, כפי שנחשף ב"כלכליסט" עומד על 123 אלף שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
חבל לי שכל במה אפשרית באינטרנט הופכת לאזור לחימה של יד 2 ביצחק לוי. חבל!!!
במקום לתת תגובה עניינית לגבי תוכן הכתבה/מידע או מאמר, אנחנו כאזרחים נחשפים פה לקרב (אישי כנראה) עקוב מדם של זה שהמציא את הגלגל לזה שיש לו ביד גלגל רזרבי מפונצ'ר. חבל!!! ממה שאני יודע, (ואני עוסק בתחום הרכב שנים) מאז ומעולם תמיד, חברות ביטוח, מודות, בנקים, חברות ליסינג נשענו וכנראה שגם בעתיד על מחירון אחד ויחיד ואתם יודעים למה אני מתכוון!!!
שושן , אשדוד  |  23.05.11
לכל התגובות