אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיקי נפתלי: "מקווה להכריז בשבוע הקרוב על שתי עסקאות נדל"ן למגורים בניו יורק"

מיקי נפתלי: "מקווה להכריז בשבוע הקרוב על שתי עסקאות נדל"ן למגורים בניו יורק"

נשיא ומנכ"ל אלעד גרופ, שעזב את זרוע הנדל"ן של יצחק תשובה בצפון אמריקה כדי לפתוח חברה משלו - "נפתלי גרופ", אמר כי כרגע המימון לפרויקטים מגיע מכיסו

24.05.2011, 18:59 | סוכנויות הידיעות
מיקי נפתלי, נשיא ומנכ"ל אלעד גרופ, זרוע הנדל"ן של יצחק תשובה בצפון אמריקה, שעוזב את הקבוצה, התראיין לאתר The Real Deal ודיבר על פרויקט הנדל"ן החדש שלו - "קבוצת נפתלי" ועל הצפוי לאלעד גרופ בהיעדרו. נפתלי גם ביקש להפריך את השמועות שעזיבתו קשורה לבעיות במלון פלאזה בניו יורק.

"הרגשתי שזה הזמן לעבור הלאה ולפתוח חברה משלי. אין שום דבר מאחורי זה - שום מתחים. בחברה בשווי 5 מיליארד דולר שיצרנו, לדווח שאולי יש מתחים בעקבות סגירת מסעדת האוק רום... זה חסר משמעות", אמר נפתלי, בהתייחסו לדיווחים ב"ניו יורק פוסט" על כך שעזיבתו קשורה לסגירת המסעדה המפורסמת בעקבות סכסוך עם בעלי הפלאזה בניו יורק. "זה אפילו חסר חשיבות ברמה של הקבוצה. אני לא יכול להמשיך בתפקידי כמנכ"ל אלעד גרופ מכיוון שאני עסוק מאוד בעסקאות שלי. עזיבתי לא הייתה תוצאה של ויכוח או משהו כזה", אמר.

כשנשאל מה המשיכה הגדולה לפתיחת חברה משלו כשנראה שהוא הסתדר לא רע באלעד, אמר נפתלי כי "בסופו של יום, בעסקאות שלי, הרווח יהיה הבעיה שלי או הרווח שלי וזה מה שאני רוצה לעשות. אני גם רוצה לעבוד עם משקיעים שפגשתי במרוצת השנים. אני בטוח שיצחק תשובה יעדיף שנמשיך לעבוד ביחד, אבל הוא גם מאוד מבין ותומך בשאיפות שלי".

את קבוצת הנדל"ן שלו "נפתלי גרופ" הקים נפתלי לפני מספר חודשים, אמר. "התחלנו לעבוד על מספר פרויקטים קטנים, בעיקר למגורים. אני מקווה להכריז בעוד כשבוע, 10 ימים, על שתי עסקאות נדל"ן למגורים בעיר ניו יורק, אבל לא בהכרח במנהטן. ברוקלין היא נהדרת", אמר נפתלי. הכסף לפרויקטים שלו מגיע מכיסו כרגע, והוא "עובד על יצירת קרן בה יוכלו להשקיע משקיעים פוטנציאלים ולעבוד יחד איתנו על פרויקטים גדולים יותר", אמר.

נפתלי לקח איתו את ויקטור סיגורה מאלעד גרופ, שהיה סגן הנשיא בפועל שם וישמש כסמנכ"ל השקעות ב"קבוצת נפתלי".

לגבי תוכנית המעבר מתפקידו כמנכ"ל אלעד גרופ אמר נפתלי: "אשאר ככל שיידרש בתקופת המעבר, מכיוון שלאחר שיצרתי את קבוצת אלעד ואת המותג הדבר האחרון שאני רוצה זה שאלעד לא תצליח... אני ממשיך לכהן כיו"ר אלעד קנדה ונפתלי גרופ מפתחת פרויקט עבור אלעד שייקח כ-18 חודשים".

מסעדת האוק רום עדיין צפויה לפנות את השטח ביולי, אמר נפתלי, "אנחנו עובדים על פשרה. אנחנו נותנים להם לצאת מהחוזה שלהם ונביא מפעיל אחר. הכוונה היא לדאוג שהיא תישאר מסעדה נהדרת. עסקה תושג בשבועות הקרובים", הוא אמר.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות