אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רד האט מציעה Enterprise Linux דרך הענן של אמזון

רד האט מציעה Enterprise Linux דרך הענן של אמזון

לקוחות החברה ישלמו רק על שעות השימוש. מנהל הענן ברד האט: "מתן גישה רחבה למפתחים אל Red Hat Enterprise Linux בשימוש ב-Amazon EC2 הוא צעד חשוב בהתפתחותנו בענן"

26.05.2011, 10:38 | כתב כלכליסט

רד האט (Red Hat), הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח, מרחיבה את קשריה עם שירותי הענן של אמזון - Amazon Web Services) AWS).

כעת לקוחות החברה יוכלו לרכוש Red Hat Enterprise Linux נתמכת דרך Amazon EC2, וזאת בשיטת On demand, pay-as-you-go. היצע חדש זה יהיה זמין בשבועות הקרובים ללקוחות ברחבי העולם בכל אזור בו זמינים שירותי AWS

Amazon EC2 הנו שירות Web המספק בענן קיבולת מחשוב עתירת זמינות, מאובטחת, מסופקת לפי דרישה וניתנת לשינוי גודל.

"אנו שמחים להציע ללקוחותינו Red Hat Enterprise Linux נתמכת ברמה ארגונית לפי דרישה", אמר טרי ווייז, מנהל פיתוח עסקי של Amazon Web Services. "לקוחותינו הביעו את הצורך שלהם בהקצאת Red Hat Enterprise Linux נתמכת באותה דרך שהם מקצים AWS EC2 ומשלמים רק עבור מה שהם משתמשים בו".

"מתן גישה רחבה למפתחים אל Red Hat Enterprise Linux בשימוש ב-Amazon EC2 הוא צעד חשוב בהתפתחותנו בענן", אמר סקוט קרנשאו, סגן נשיא ומנהל כללי של עסקי ענן ברד האט. "בדרך זו, הלקוחות והמפתחים יוכלו לבחור את הדרך שבה יפרסו Red Hat Enterprise Linux ויעבדו לבניית הדור הבא של יישומים לתעשייה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות