אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זו מרצדס? לא, זה מסוק

זו מרצדס? לא, זה מסוק

יוקרה באוויר: הכירו את EC145 - מסוק חדש שעוצב בהשראת מכונית מרצדס. איך הוא נראה מבפנים - ומהו מחירו?

29.05.2011, 22:56 | סוכנויות הידיעות

חברת ייצור המסוקים יורוקופטר החליטה לנצל את תערוכת התעופה העסקית האירופית (EBACE) שנערכת בז'נבה, כדי לחשוף את המסוק החדש שלה מדגם EC145, שנבנה בהשראת מרצדס בנץ. המסוק מעוצב כך שיתאים לטיסות עסקים ופנאי, ועיצוב הפנים שלו נעשה בהשראת מותג מכונית היוקרה משטוטגרט. המחיר המשוער של המסוק היוקרתי הוא 8.5 מיליון דולר.

מסוק מרצדס, מערכת מושבים ל-4 עד 8 נוסעים מסוק מרצדס, מערכת מושבים ל-4 עד 8 נוסעים מסוק מרצדס, מערכת מושבים ל-4 עד 8 נוסעים

בהתאם לסגנון היוקרתי של מרצדס, פנים המסוק של חברת יורוקופטר מורכב מחומרים משובחים, עץ מלוטש ותאורה מקיפה וניתנת לכוונון, שתהיה מוכרת לבעלים של מכוניות מדגמי S-Class ו-E-Class. תא המסוק מרווח, ומאפשר ללקוח למלא אותו בשלל מוצרים ספציפיים. בנוסף, תצורת הכיסאות ניתנת לשינוי הודות למערכת מסילה ומאפשרת הובלה של 4 עד 8 נוסעים. במידה ויש פחות נוסעים ניתן להסיר את המושבים לגמרי כדי להוסיף מטען.

המסוק בסגנון מרצדס, עיצוב פנים יוקרתי המסוק בסגנון מרצדס, עיצוב פנים יוקרתי המסוק בסגנון מרצדס, עיצוב פנים יוקרתי

"שנה בלבד לאחר שיורוקופטר הציגה את הרעיון ליצור את מסוק ה-EC145 בהשראת הסגנון של מרצדס בנץ בתערוכת EBACE 2010, אנחנו משיקים כעת את המסוק הראשון ושמחים להכריז על המכירה הראשונה לתאגיד אירופי", אומר אוליביאר למברט, סגן נשיא החברה למכירות וקשרי לקוחות. "ההישגים הללו מאששים את גישתה המצליחה של יורוקופטר בפיתוח מוצרים שעומדים בציפיות של לקוחות עסקיים ופרטיים ברחבי העולם".

אחראי העיצוב במרצדס, ד"ר גורדן ווגנר, אישר כי "אנחנו שמחים שהצלחנו להגשים את המוצר הראשון 'בסגנון מרצדס בנץ' בשיתוף עם יורוקופטר. העיצוב הפנימי של המסוק מייצג את התשוקה הקלאסית של מרצדס בנץ, ועומד בציפיות הגבוהות ביותר במונחים של אלגנטיות, יוקרה ונוחות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות