אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שמח בהפועל ת"א: אלי טביב הגיש תביעה נגד מוני הראל צילום: טל שחר

שמח בהפועל ת"א: אלי טביב הגיש תביעה נגד מוני הראל

טביב והראל הגישו תביעות אחד נגד השני. עפ"י כתב התביעה של טביב: "הראל עושה ככל יכולתו על מנת להתנער מההסכמה ולסכל את העברת הזכויות לטביב"

29.05.2011, 16:17 | כתב כלכליסט

אלי טביב, בעלי הפועל ת"א, הגיש היום (א') לבית המשפט המחוזי בתל אביב תביעה נגד מוני הראל, שותפו, בדרישה להעביר את כל מניותיו של הראל בקבוצה בתמורה ל-6 מיליון שקלים.

בתביעה, שהגיש טביב באמצעות עוה"ד יורם זמיר ונעם פורר, נטען כי טביב העביר לידיו של הראל את התמורה המוסכמת במסגרת מנגנון פירוק השותפות עליהם סיכמו הצדדים בתחילת העונה (BMBY). "הראל עושה ככל יכולתו על מנת להתנער מההסכמה ולסכל את העברת הזכויות לטביב אחזקות", נכתב בתביעה.

בתביעה דורש טביב להצהיר כי בינו לבין הראל נכרת חוזה, לפיו "טביב אחזקות" רוכשת את מניותיו של הראל.

טביב מבקש מבית המשפט גם כי כל עוד לא יבוטלו העיקולים שהוטלו על נכסי הראל לטובת רעייתו של הראל, נטלי לזר (על סך 2.1 מיליון שקל), תצא "טביב אחזקות" ידי חובת התשלום בכך שתשלם את ההפרש שבין התמורה המלאה שעומדת כאמור על 6 מיליון שקלים, לבין סכום העיקולים. טביב דורש גם שהראל יחתום על כל המסמכים שיאפשרו קבלת אישור מההתאחדות לכדורגל למעבר הקבוצה לידי טביב - מה שבעצם יאפשר לטביב להתכונן לעונה החדשה.

לפני שבוע הגיש הראל בעצמו תביעה בבית המשפט המחוזי נגד טביב, בטענה כי לא עמד בתנאי הליך ה"במבי", וכי הצעתו לקנות את המועדון עבור 6 מיליון שקלים "ריקה מתוכן ומבוטלת".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות