אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
השקעה ראשונה לאנווידיה בארץ: 2.5 מיליון ד' ברוקטיק מרמת גן

השקעה ראשונה לאנווידיה בארץ: 2.5 מיליון ד' ברוקטיק מרמת גן

במסגרת העסקה רוקטיק הישראלית תספק בשלוש השנים הקרובות תוכנות למהנדסי הפיתוח של אנווידיה, שיסייעו לה לפתח את המאיצים הגרפיים שלה

30.05.2011, 09:56 | מאיר אורבך
השקעה ראשונה לענקית השבבים אנווידיה (Nvidia) בישראל: החברה, המוכרת מתחום כרטיסי המסך והמאיצים הגרפיים, השקיעה 2.5 מיליון דולר בחברת "רוקטיק" (Rocketick), סטארט-אפ מרמת גן. במהלך שלוש השנים הקרובות תספק רוקטיק תוכנות האצת סימולציה למהנדסי הפיתוח של חברת אנווידיה בעולם, לשם פיתוח הדור הבא של שבבי החברה במאיצים הגרפיים מתוצרתה.

חברת רוקטיק הוקמה בשנת 2008 ע"י היזמים אורי טל, שי מזרחי ותומר בן דוד, ששירתו יחדיו ביחידת 8200. מוצר התוכנה הראשי של החברה, RocketSim, נועד לייעל את תהליך הפיתוח בחברות שבבים ע"י האצת זמן סימולציית הבדיקה. בימים אלה מקיימת חברת רוקטיק תהליך פיילוט בישראל עם חברות השבבים צורן ומלאנוקס.

לדברי ג'ף הרבסט, סגן נשיא לפיתוח עסקי בחברת אנווידיה, "אנו עובדים יחד עם חברת רוקטיק במשך השנה האחרונה, ושמחים לשתף פעולה עימם בהשקעה הראשונה שלנו בחברת סטארט-אפ בישראל. בתעשייה שבה סימולציית תהליך פיתוח השבבים הינה מורכבת וחשובה, הטכנולוגיה של חברת רוקטיק עוזרת לקיצור תהליך פיתוח השבבים. רוקטיק חולקת עימנו את החזון של פוטנציאל אין סופי של מאיצים גרפיים מתקדמים".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות