אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ישראכרט: עלייה של 9% ברווח הנקי ל-47 מיליון שקל

ישראכרט: עלייה של 9% ברווח הנקי ל-47 מיליון שקל

מחזור הקניות של לקוחות הקבוצה עמד ברבעון הראשון על 22.4 מיליארד שקל. יתרת האשראי הצרכני קטנה ב-8% בהשוואה לסוף 2010

30.05.2011, 11:28 | תומר זלצר

קבוצת ישראכרט פירסמה הבוקר (ב') את הדו"חות הכספיים לרבעון הראשון של 2011. הרווח הנקי ברבעון עמד על 47 מיליון שקל, עלייה של כ-9% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. 

מחזור הקניות של לקוחות הקבוצה עמד ברבעון הראשון על 22.4 מיליארד שקל, עלייה של כ-6% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד. סך כל ההכנסות עמדו ברבעון הראשון על 403 מיליון שקל, עלייה של כ-11% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד.

יתרת האשראי הצרכני החוץ בנקאי עמדה בסוף מרץ על 676 מיליון שקל – ירידה של כ-8% בהשוואה לסוף 2010. מספר הכרטיסים החוץ-בנקאיים עמד על 744 אלף שקל.

יו"ר קבוצת ישראכרט אירית איזקסון מסרה כי "תוצאות הקבוצה לרבעון הראשון של 2011 הושפעו מהצמיחה במשק הישראלי אשר הובילה לעלייה בצריכה הפרטית. כתוצאה מעלייה זו, חל גידול של 6% במחזורי הקניות לעומת אשתקד, זאת על אף העובדה שחג הפסח חל השנה ברבעון השני, בשונה מהרבעון המקביל. בנוסף הכנסות החברה הושפעו חיובית מתרומת מנועי הצמיחה שהקבוצה החליטה עליהם אסטרטגית, אשראי חוץ בנקאי וכרטיסים חוץ בנקאיים. אתר ההטבות האינטרנטי של ישראכרט ממשיך לצמוח ובמסגרתו מציעה ישראכרט מגוון רחב של הטבות במגוון תחומים, מנהלת דיאלוג ישיר יומיומי עם לקוחותיה ומייצרת ערך מוסף אמיתי ללקוחותיה".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות