אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
BMC ו-Red Hat מציעות פתרון משותף לניהול תשתיות הענן ההיברידי צילום: shutterstock

BMC ו-Red Hat מציעות פתרון משותף לניהול תשתיות הענן ההיברידי

הפתרון יכלול, בין היתר, את תוכנת ניהול מחזור חיי הענן של BMC על מערכת לינוקס אנטרפרייז. BMC: "אנחנו מאחדים טכנולוגיות מובילות כדי לספק פתרונות ענן אוטומטיים"

02.06.2011, 11:14 | כתב כלכליסט

חברות התוכנה BMC ו-Red Hat הכריזו על הרחבת שיתוף הפעולה ביניהן. המטרה: להציע ארכיטקטורת ענן מקיפה המשלבות פתרונות של שתי החברות.

הפתרון המורחב של החברות יכלול פלטפורמה מאוחדת, כשפתרון ניהול מחזור חיי הענן של BMC ירוץ על מערכת לינוקס אנטרפרייז ומערכת ניהול הווירטואליזציה של Red Hat. נוסף על כך, שתי החברות מתכוונות לעבוד יחדיו על פתרונות אינטגרציה שיכללו את הפלטפורמה החדשה עליה הכריזה Red Hat באחרונה - Red Hat CloudForms, המבוססת על Deltacloud API.

הארכיטקטורה המשותפת עתידה להיות זמינה ללקוחות כבר במהלך השנה הקרובה.

"ככל שארגונים מאמצים יותר ויותר את מחשוב הענן, ובמקביל מנסים להימנע מתלות בספק מסוים, הם זקוקים לתשתית ענן פתוחה ויעילה כלכלית הנתמכת בפתרון ניהול הטרוגני וברמה גבוהה", אומר קיה בהינה, מנהל הטכנולוגיות הראשי של BMC. "באמצעות השותפות המורחבת שלנו, אנו מאחדים טכנולוגיות מובילות שוק כדי לספק פתרונות ענן אוטומטיים מקיפים לארגונים".

סקוט קרנשו, סגן נשיא ומנכ"ל תחום הענן ב-Red Hat, הוסיף: "ההצעה המשותפת שלנו ושל ו-BMC, כולל CloudForms החדש, מדגישה את הערך הגבוה של הפתרונות הפתוחים, ומעניקה הזדמנות מרתקת ללקוחותינו הארגוניים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות