אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מצעד מנחמים במגדלי אקירוב: החברים הקרובים הגיעו לבית משפחת עופר צלם: ערן שמיר

מצעד מנחמים במגדלי אקירוב: החברים הקרובים הגיעו לבית משפחת עופר

עם היוודע דבר מותו של סמי עופר הגיעו לדירתו במגדלי אקירוב האח יולי, יוסי רוזן, לשעבר מנכ"ל החברה לישראל וכיום יו"ר בזן, אודי אנג'ל, ציץ' ורבים אחרים

05.06.2011, 06:57 | רון גרנות

עם היוודע דבר מותו של סמי עופר מיהרו רבים מחברי המשפחה הקרובה להגיע לדירת הפנטהאוז במגדלי אקירוב בתל אביב, שבה התגורר עם רעייתו אביבה.

בין הראשונים להגיע היה האח יולי עופר, שבא מלווה בנהגו האישי. מבקר נוסף היה יוסי רוזן, אחד האנשים הקרובים ביותר למשפחת עופר, לשעבר מנכ"ל החברה לישראל וכיום יו"ר בזן.

עוד הגיעו לבית המשפחה אודי אנג'ל, יו"ר קבוצת האחים עופר שהיה נשוי בעבר לבתו של יולי עופר ליאורה; ראש עיריית תל אביב לשעבר שלמה להט; והממונה לשעבר על הגבלים עסקיים דוד תדמור.

לחצו לצפייה
גלריית כלכליסט: מנחמים בדרכם לבית עופר (5 תמונות)

בין המבקרים היה גם יזם הנדל"ן אלפרד אקירוב, שהיה בקשרי ידידות עם עופר. "פגשתי אותו בפעם האחרונה לפני חצי שנה במסעדה", סיפר אקירוב. "היינו נפגשים הרבה בביתי או בביתו".

אחד משכניו של עופר במגדלי אקירוב סיפר ל"כלכליסט" כי פגש את עופר לפני שבועיים וכי הוא נראה "שבר כלי".

השכן, איש עסקים שהעדיף לשמור על אנונימיות, הוסיף כי "האיש חזק ואין קשר לפרסומים האחרונים". שכן אחר הוסיף כי רואים שהמחלה פגעה בו מאוד.

בני המשפחה ונהגו האישי של עופר היו עסוקים בבוקר יום שישי בסידורי הלוויה, שתיערך היום בבית הקברות טרומפלדור בתל אביב. האמבולנס עם גופתו של עופר עזב את הבית ברחוב פנקס בשעות הבוקר המוקדמות של יום שישי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות