אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ג'ון ברייס תטמיע את מערכת ארב"ל בבנק אגוד; ההיקף: 2.5 מיליון שקל

ג'ון ברייס תטמיע את מערכת ארב"ל בבנק אגוד; ההיקף: 2.5 מיליון שקל

המערכת תחליף את מערכות ניהול הלקוחות והביטחונות הישנות, ותסייע בסנכרון מלא בין כל סניפי הבנק על ידי קיצור תהליכי עבודה. למעלה כ-600 עובדים יעברו הכשרה על ידי 45 מדריכים

05.06.2011, 10:43 | כתב כלכליסט

בנק אגוד מוציא לפועל תוכנית הדרכה רחבת היקף: אגף הטמעת מערכות בג'ון ברייס הדרכה, חטיבת ההדרכה של מטריקס, יכשיר את עובדי בנק במערכת ארב"ל החדשה שהוטמעה בו. גורמים בשוק מעריכים את שוויה של העסקה ב-2.5 מיליון שקל.

מערכת ארב"ל תחליף את המערכת לניהול לקוחות ואת מערכת הביטחונות של הבנק במערכות חדשות. המערכת תסייע בסנכרון מלא בין כל סניפי הבנק באמצעות עדכון, שיפור וקיצור תהליכי העבודה המרכזיים בסניפים.

במסגרת הפרויקט, תבצע ג'ון ברייס הדרכות והכשרות לתפעול המערכת החדשה בקרב למעלה מ-600 עובדי בנק אגוד בסניפים שונים הארץ. בשל מספר המשתמשים הגבוה והפיזור הרחב של הסניפים, תקצה ג'ון ברייס צוות גדול של כ-45 מדריכים ומטמיעים.

"מנסיוננו בפרויקטים דומים, ההבנה העסקית של עולם התוכן הפיננסי חשובה לא פחות מהבנת האפליקציה", אמרה פזית שאול, מנהלת אגף הפרויקטים בג'ון ברייס הדרכה והטמעה ויועצת מיוחדת לפרויקט. "הצוות שמופקד על הפרויקט, לרבות המנהלים והמדריכים, הוא בעל ידע וניסיון מוכחים בעולם הפיננסי".

בני גורביץ', מנמ"ר בנק אגוד, הוסיף: "פרויקט ארב"ל מהווה נדבך נוסף ביישום פתרונות מחשוב מתקדמים ולתמיכה בפעילות הליבה תוך שיפור חוויית השירות ללקוחות. במסגרת יישום פרויקט זה, הושם דגש רב על ניהול השינוי בסניפים, לרבות תהליכי הדרכה והטמעה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות