אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ארקיע ורשת אילן'ס בשת"פ חדש: יציעו קפה ומזון בטיסות

ארקיע ורשת אילן'ס בשת"פ חדש: יציעו קפה ומזון בטיסות

בטיסות הבינ"ל במודל ה'לואו קוסט' יוצעו כריכים, סלטים וקפה בתשלום, ובטיסות בשירות מלא רק הקפה יהיה בתשלום. מנכ"ל ארקיע: "מקפה וסנדוויץ' אפשר לעשות כסף"

05.06.2011, 21:26 | יסמין גיל

חברת ארקיע ורשת בתי הקפה אילן'ס השיקו היום (א') שיתוף פעולה חדש ביניהן, במסגרתו יוגשו ויימכרו בטיסות הבינלאומיות של חברת התעופה, מוצרי מזון וקפה של רשת בתי הקפה. במהלך הושקעו כ-150 אלף דולר ובעוד מספר חודשים הוא מתוכנן להתרחב לטיסות הפנים ארציות לאילת.

בטיסות ה'לואו קוסט' של ארקיע שבהן התשלום על שירותים נלווים כמו העלאת מזוודה או ארוחה, הוא בנפרד - ניתן יהיה לרכוש את מוצרי המזון והקפה של אילן'ס. בטיסות הרגילות בשירות המלא, יקבלו הנוסעים את המזון ללא תשלום נוסף, אולם עבור הקפה ישלמו. כך למשל, כריך יעלה 6 יורו, סלט יעלה 7 יורו וקפה אספרסו או קפוצי'נו או חליטת תה יעלו 3.5 יורו.

בעלי רשת אילן'ס, יעקב לוזון, אמר: "לאילן'ס יש כרגע סניפים במרכז הארץ והמהלך הזה יחשוף את מוצרינו בפני כלל תושבי ישראל". לדבריו, החברה רכשה שתי מכונות קפה ייעודיות למטוסים: "להבדיל מחברות תעופה אחרות שמנסות לתת קפה איכותי רק במחלקות היוקרה, פה כל נוסע יוכל ליהנות מקפה איכותי".

"חיפשנו להשביח את רמת השירות לנוסע", הוסיף מנכ"ל ארקיע, גדי טפר, "למדנו וניתחנו שיתופי פעולה דומים של חברות 'לואו קוסט' באירופה ובארה"ב, למשל עם סטארבקס, וגילינו שכ-40% מההכנסות שלהן מגיעות ממכירת שירותים נלווים. מקפה וסנדוויץ' אפשר לעשות כסף". לדבריו, כ-15% מנוסעי החברה בשירות המוזל, רוכשים מזון ומשקאות במהלך הטיסה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
מספיק עם התלונות !!!
לפני שאיזה ישראלי בא עם תלונות וחושב שתמיד מגיע הכל חינם כי הוא שילם את כרטיס הטיסה - למה שלא תבררו מה הולך בחברות תעופה למשל בריטיות שטסות לארץ וממנה ואף אחד שם לא בא בתלונות וצעקות...... כך זה בזמן האחרון בטיסות וגם בטיסות הפנימיות של "ארקיע" משדה דוב לאילת שם מציעים קפה ומשהוא לאכול בתשלום. אף אחד לא מכריח שהנוסע יקח אבל הגיע הזמן שהישראלי יפסיק עם התלונות, הכל מגיע לו ובחינם - דייייי !!!
לשם נתן , אילת  |  07.06.11