אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מזור קיבלה אישור FDA למערכת הרנסנס לניתוחי גב צילום: נמרוד גליקמן

מזור קיבלה אישור FDA למערכת הרנסנס לניתוחי גב

מדובר בדור חדש של המערכת הרובוטית של החברה SpineAssist. ל"כלכליסט" נודע כי החברה תעלה מחירים ללקוחות בכ-20%

06.06.2011, 11:43 | מישל אודי

חברת מזור רובוטיקה, בניהולו של אורי הדומי, דיווחה היום (ב') על קבלת אישור מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) המתיר את שיווקה של המערכת הרובוטית החדשה שפיתחה, מערכת הרנסנס (Renaissance) בארה"ב. לדברי החברה, המערכת מהווה דור חדש ומתקדם של רובוט ה-SpineAssist ומשמשת כרובוט יחידי בעולם לניתוחי עמוד שדרה. ל"כלכליסט" נודע כי עבור המערכת החדשה ישלמו הלקוחות כ-20% יותר, והמערכת תעלה כ-600 אלף דולר.

מהחברה נמסר כי מערכת הרנסנס כוללת יכולות חדשות, מעבר לאלו שאפיינו את מערכת ה-SpineAssist, המרחיבות את מגוון הניתוחים שיוכלו להתבצע באמצעותה, לרבות ניתוחי עמוד שדרה מורכבים. לרנסנס אישור מכירה באירופה (CE).

בכוונת מזור להתחיל מיידית בשיווק ומכירת הרנסנס ללקוחותיה בארה"ב, באירופה ובאסיה. מזור מצפה למכירות של המערכת החדשה כבר במהלך הרבעון הקרוב.

"השקת הרנסנס מאפשרת למנתחים לשפר באופן משמעותי את רמת הטיפול שהם מספקים לחולים שלהם" ציין הדומי בהודעת החברה. "אנחנו גאים על השקת הדור הבא של הטכנולוגיה שלנו, שעשויה להאיץ את הצמיחה העקבית במכירות החברה ולהרחיב את ההכרה הבינלאומית לה זוכה החברה בארה"ב, אירופה ובאסיה. עבדנו קשה על מנת לבנות את הרובוט הטוב בעולם לניווט בניתוחי עמוד שדרה, ואני שמח שעל סמך התגובות הראשונות שכבר קיבלנו מהרופאים המנתחים שעשו שימוש במערכת, הצלחת הרנסנס עולה על הציפיות הראשוניות שלנו", סיכם הדומי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות