אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בזכות סיינפלד וחברים: העם האמריקאי - המשעשע ביותר בעולם צילום: אי פי אי

בזכות סיינפלד וחברים: העם האמריקאי - המשעשע ביותר בעולם

סקר בדק מיהו העם המבדח ביותר - האיטלקים והצרפתים מוקמו גבוה, ואילו הרוסים והטורקים במקום נמוך. ומי האומה הכי רצינית בעולם?

08.06.2011, 15:14 | סוכנויות הידיעות

הגרמנים נבחרו לאומה "הכי פחות משעשעת" בדירוג גלובאלי שערכה הרשת החברתית "באדו". בסקר שכלל 30 אלף משתתפים מ-15 מדינות נבחרו אמריקאים לאומה המשעשעת ביותר בעולם, ואילו ספרדים זכו בתואר של האירופאים המשעשעים ביותר. אחריהם דורגו איטלקים וצרפתים.

הגרמנים לעומת זאת זכו בתואר של האומה הרצינית יותר כאשר אחריהם דורגו הרוסים והטורקים. בריטים שהעניקו לעולם סדרות קומיות המשרד ומונטי פייטון גילו כי למרות המונח "הומור בריטי", הם לא מצחיקים כמו שהתרגלו לחשוב. בדירוג הכללי הם מצאו את עצמם במקום 7 מתוך 15 אחרי ברזילאים, צרפתים ומקסיקנים. לעומת זאת ברשימת האומות הלא משעשעות הם דורגו די גבוה, במקום רביעי.

"חוששתני שהציבור הבריטי לא יראה בתוצאות הסקר עניין משעשע", אמר מנהל השיווק של בדו לויד פרייס, יליד בריטניה בעצמו. הוא העריך כי אמריקאים זכו במקום הראשון בזכות סדרות קומיות רבות שהעניקו לעולם בהם חברים, סימפסונס, סיינפלד ועוד. גם קומיקאים גדולים שיצאו מארה"ב בהם מרקס ברזס, וודי אלן, סטיב מרטין, לארי דוויד, בן סטילר וטינה פיי תרמו לתפיסת האומה כולה כמשעשעת ומלאת חוש הומור.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה