אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל אפי אירופה: "אנחנו חוזרים לבנות במזרח אירופה"

מנכ"ל אפי אירופה: "אנחנו חוזרים לבנות במזרח אירופה"

אבי ברזילי: "הנפקת החברה לא עומדת כרגע על הפרק"; החברה הודיעה כי תבנה בנייני משרדים בצ'כיה וברומניה בעלות של 200 מיליון שקל

13.06.2011, 10:47 | שי סלינס

אפי אירופה, מקבוצת אפריקה ישראל הודיעה היום (ב') כי היא מחדשת את הפעילות באירופה ובתוך כך תחל את בנייתם של שני בנייני משרדים בצ'כיה וברומניה בהשקעה של למעלה מ-200 מיליון שקל.

החברה תקים בפראג את השלב השני של בניין המשרדים קלאסיק 7 בעלות של 100 מיליון שקל ובבוקרשט תקים בניין משרדים בפרויקט אפי ביזנס פארק, הסמוך לקניון קוטרוצ'ן בעלות של למעלה מ-100 מיליון שקל. הקבלן המבצע של אפי ביזנס פארק בוקרשט רומניה הינה חברת דניה סיבוס, זרוע הבניה והתשתיות של קבוצת אפריקה ישראל.

אבי ברזילי, מנכ"ל אפי אירופה אמר הבוקר ל"כלכליסט" כי "החברה מחדשת את פעילות הפיתוח שלה באירופה וזאת בעקבות היציבות היחסית במדינות בהן היא פועלת והשיפור במיצובה הפיננסי של החברה. הפרויקטים אותם החלה החברה לפתח נהנים מליווי פיננסי מלא ע"י בנקים באירופה והדבר משקף את האמון הרב ואת המעמד המיוחד לו זוכה החברה באירופה. כמו כן בכוונת החברה להמשיך בפעילות זו בתקופה הקרובה. במקביל ממשיכה החברה בבניית פרויקטים בתחום המגורים בפולין ובצ'כיה. במסגרת זו החלו לאחרונה העבודות לפיתוח שלבים נוספים בפרויקטים של החברה בקרקוב ובפראג במסגרתם בונה החברה 287 יח"ד בהיקף של 25 מיליון יורו".

"אנחנו נכנסים ל'מוד' של פיתוח מתוך כוונה להמשיך במגמה הזאת בשנים הקרובות. כל הבנייה החדשה שלנו מתוכננת להיות במרכזי ערים, בעוד שרוב הקרקעות נרכשו בהון עצמי. אנחנו סבורים כי משבר החובות הוא בעיקר של מערב אירופה ולא חל על המדינות בהם אנחנו בונים במזרח אירופה, למרות זאת אנחנו זהירים. בשלב זה הנפקת אפי אירופה לא עומדת על הפרק", הוסיף ברזילי. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות2 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
חברה שלא מכבדת התחיבויות לעולם לא תצליח
אין לכם שום סיכוי להצליח לעולם . חברה שלא מכבדת את התחיבויותיה לעולם לא תצליח . זה כבר מעבר לענין העסקי . כל עוד לא תתחלף כל צמרת ההנהלה . כולל שינוי מדיניות של הבעלים . אין שום סיכוי לחברה לשרוד . לכן תעשו בדק בית רציני וכל הסיסמאות של בניה וחזרה לפסים נורמלים הם רק ססמאות שלא יחזיקו .
אבי , חולון  |  13.06.11
1.
חברות בניה מגרמניה, סין, יוון, ישראל, איטליה, אנגליה, וארה"ב חוזרות לבולגריה
אחרי הטרנד הכלכלי של חברות מסחריות לתקוע ייתד כלכלי בבולגריה כפרוזדור לאירופה וכמקלט מס, עכשיו רואים את החברות הבניה גם חוזרות לבולגריה. המחירים בסופיה עולים והצפי שהעיר פלובדיב שוב יצמח ויגדל במהירות ומחירי נדל"ן יעלו בהתאם. וורנה ובורגס ספגו מכות והרבה פרויקט הוקפאו אבל גם ערים הגדולות על הים השחור גם יהנו מעליית מחירים בשנה הברה. זה הזמן לשקיע בבולגריה לפני עליית מחירים חדה ולפני שינוי המטבע המקומי ליורו. אני מאחלת לכולם בהצלחה ברברה פז
ברברה פז , תל אביב  |  13.06.11