אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ECI: רפי מאור מסיים קדנציה כמנכ"ל, שמעון ברט יחליפו

ECI: רפי מאור מסיים קדנציה כמנכ"ל, שמעון ברט יחליפו

מאור, שכיהן בתפקידו מאז שנת 2005, יישאר בחברה כיו"ר. ב-ECI מסבירים: "החברה חזרה למסלול של צמיחה, וזו נקודת זמן מתאימה לביצוע השינוי"

13.06.2011, 10:49 | כתב כלכליסט

ספקית התקשורת ECI טלקום הודיעה הבוקר (ב') על מינויו של שמעון ברט לתפקיד נשיא ומנכ"ל החברה. ברט יחליף את רפי מאור שכיהן כנשיא ומנכ"ל ECI החל משנת 2005, ויעבור עתה לכהן כיו"ר פעיל של דירקטוריון החברה במקום שאול שני - מבעלי החברה. שני ימשיך לכהן כיו"ר חברת האם, ECI Holdings.

בתפקידו האחרון שימש ברט כמנכ"ל חברת כתר פלסטיק - IPG, יצרנית ומשווקת של מוצרי צריכה מפלסטיק. לפני כן שימש כמנהל אחת היחידות העסקיות האסטרטגיות של כתר פלסטיק. לפני כן היה משקיע ומנכ"ל בחברת VLScom, חברת סטארט-אפ בתחום טכנולוגיות הווידיאו.

בהודעה לעיתונות מסר שאול שני: "אנו מאמינים כי שמעון ברט הוא בעל הכישורים והניסיון הנדרשים להובלת החברה. עתה, משהחברה חזרה למסלול של צמיחה, זוהי נקודת זמן מתאימה לביצוע השינוי. מאז נרכשה ב-2007, הפכה החברה מציבורית לפרטית, עברה תהליכי רה-ארגון והתייעלות והתמודדה בהצלחה עם המשבר הכלכלי העולמי. אני אמשיך ללוות את החברה מקרוב, להיות מעורב בדרכה האסטרטגית ולתרום מניסיוני העסקי".

רפי מאור הוסיף: "אני משוכנע כי שמעון ואני נמשיך יחד להוביל את ECI להצלחות והישגים בעתיד. אני סמוך ובטוח שניסיונו הניהולי הנרחב וכישוריו יתרמו רבות להשגת המטרות העסקיות שלנו ולהמשך צמיחת החברה". ברט עצמו אמר: "אני רואה בהובלת חברה גדולה ומורכבת כדוגמת ECI, הפועלת בשוק גלובאלי דינאמי ותחרותי ביותר, הזדמנות מקצועית חדשה ומאתגרת".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות