אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: עתידו המובטח של גיא שמיר צילום:גלעד קוולרצ'יק

דיבידנדים: עתידו המובטח של גיא שמיר

וגם: צביה לבייב אלאזרוב חדלה לכהן כדירקטורית בחברות-הבנות אפריקה נכסים ואפריקה מגורים, מנכ"לית גולף עושה שופינג ובכלל חגגו את האירוע השנתי לעובדים ומנהלים מצטיינים

15.06.2011, 08:49 | רון גרנות
עתידו המובטח של גיא שמיר

דירקטוריון מבטח שמיר אישר אתמול את העסקתו של גיא שמיר (33), בנו של בעל השליטה מאיר שמיר, כמנהל פיתוח עסקי בחברה. שכרו החודשי של שמיר ג'וניור יעמוד על 24 אלף שקל והוא יקבל עוד 3,000 שקל להוצאות רכב. בנוסף יהיה זכאי לבונוס שנתי של עד ארבע משכורות חודשיות.

צביה לבייב, צילום: יריב פיין צביה לבייב | צילום: יריב פיין צביה לבייב, צילום: יריב פיין

לבייב עוזבת

ועוד בדור ההמשך: צביה לבייב אלאזרוב, בתו של בעל השליטה בקבוצת אפריקה ישראל לב לבייב, חדלה לכהן כדירקטורית בחברות־הבנות אפריקה נכסים ואפריקה מגורים. הסיבה: בגלל שלפני כמעט שנה (באוגוסט 2010) היא עברה להתגורר במוסקבה, אין עוד ביכולתה לכהן בדירקטוריונים שבישראל. לביבי עברה לרוסיה בעקבות מינויה לסמנכ"ל שיווק בחברה הבת אפי פיתוח, שהקימה ומנהלת קניון גדול בעיר. לאחרונה הסבירה לבייב את המעבר בכך ש"מנהל שכיר לא יעבוד ימים כלילות, מהבוקר עד השעות המאוחרות, ויעדיף להימנע מלריב עם שוכרים כדי לשפר עוד קצת, כמה שניתן, את החוזים".

מנכ"לית גולף בשופינג

לידיעת H&M: מנכ"לית גולף אילנה קאופמן הציצה בקולקציה החדשה שלכם בזמן חופשתה בלונדון בשבוע שעבר.

דיסקונט מול השקיעה

חברות מועדון המשקיעות של בנק דיסקונט בילו שלשום בסוויטה הנשיאותית של מלון בוטיק אלכסנדר בתל אביב. הכלכלן הראשי של אקסלנס נשואה שלמה מעוז הרצה בפני החברות. בין המשקיעות שהגיעו על פי הזמנתה של מנהלת המועדון לאה ז'בנר: אורית בכר, רעייתו של יו"ר דיסקונט יוסי בכר, ברוריה לקנר, ויויאן רכיב, רונית שניידמן ואיילה מולדבסקי.

שי טלמון, צילום: אוראל כהן שי טלמון | צילום: אוראל כהן שי טלמון, צילום: אוראל כהן

בכלל חוגגים מהלב

למעלה מ־3,000 עובדי קבוצת כלל ביטוח ציינו שלשום בפארק רעננה את האירוע השנתי לעובדים והמנהלים המצטיינים בסימן "הניצחון מתחיל בלב". התוכנית האמנותית כללה הופעה של להקת משינה בשילוב חברי מיומנה. המנחה אדיר מילר אפשר למנכ"ל הקבוצה שי טלמון לעלות ולברך, רק אחרי שבחן אותו מול הקהל בכמה שאלות בתחום ההיסטוריה של הספורט. כמנהלת המצטיינת של החברה לשנת 2010 נבחרה חני אסלן, מנהלת מרחב ירושלים והדרום.

אילן לוין מרגיש בבית

הממונה על השכר במשרד האוצר אילן לוין הרצה השבוע בכנס השנתי של מלם שכר מקבוצת מלם־תים. לוין ציין שהשתתפותו בכנס מעניקה לו תחושה של "חזרה הביתה" לעולם אנשי השכר וניהול המשאב האנושי וציין את עברו כסגן בכיר לחשב הכללי ותפקידו כחשב משרד הביטחון.

אמץ לוחם בעסקים

ציון קינן, יאיר סרוסי, אביגדור קהלני, אבי מוטולה, אברשה בורשטיין, רמי אונגר, איריס בק, אירית איזקסון, אליעזר שקדי, ארז מלצר, אריה מינטקביץ, אריק שור, יורם אלטמן, אתי לנגרמן, גבי לסט, חיים קרופסקי, שלמה שמלצר, ידין ענתבי, יקי ודמני, נגה קינן, נחשון קיוויתי, אורי סלונים, עופר קוטלר, עקיבא מוזס, פאר נדיר, ראובן שיף, ענת לוין ושמעון גל, באו שלשום לאירוע השנתי של אמץ לוחם של האגודה למען החייל. נשיא אמץ לוחם אבי פישר איחל לרמטכ"ל בני גנץ בהצלחה בתפקידו. "הייתי רוצה לאחל שתהיה לך משמרת שקטה, אך לצערי זה לא נראה כך". פישר הוסיף כי גנץ כיהן במשך תקופה קצרה כמפקדו באוגדת מילואים שבה שירת כסמח"ט.

מאיר שמיר ואריק שור, צילום: אוראל כהן מאיר שמיר ואריק שור | צילום: אוראל כהן מאיר שמיר ואריק שור, צילום: אוראל כהן

הוזמנתם לפאנל מומחים ומסיבת היפ־הופ בבינלאומי?

האירוע: במסגרת פרויקט תרבות וקהילה בבינלאומי יקיים הבנק את אירוע "InterCity - תרבות ההיפ־הופ בישראל", שבמהלכו יתקיים פאנל שיעסוק בהבדלים ובקשר בין המוזיקה שנוצרת בפריפריה למוזיקה שנוצרת במרכז.

הפרטים: יום שלישי, 21 ביוני, 18:00, בית הבנק הבינלאומי, שדרות רוטשילד, תל אביב.

המזמינים: יו"ר הבנק ז'ק אלעד והמנכ"לית סמדר ברבר־צדיק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות