אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קליקסופטוור משיקה את הדור הבא של פלטפורמת הניהול שלה

קליקסופטוור משיקה את הדור הבא של פלטפורמת הניהול שלה

גרסה 8.1.4 של ServiceOptimization תאפשר לארגונים לשלב תהליכים עסקיים נוספים במערכת אחת. משה בן-בסט, יו"ר ומנכ"ל החברה: "הלקוחות שלנו יוכלו לעבור בקלות בין הזמנות עבודה, לקוחות ונכסים"

15.06.2011, 10:13 | סוכנויות הידיעות

קליקסופטוור טכנולוג'יס, המפתחת פתרונות אוטומטיים לניהול ואופטימיזציה של כוח העבודה, הודיעה השבוע כי השיקה את גרסה 8.1.4 של חבילת ServiceOptimization.

ServiceOptimization תומכת בתרחישים מפורטים בכוח העבודה, כולל טיפול מתקדם בהזמנות עבודה ובניהול חלקים. הגרסה האחרונה תאפשר לארגוני שירות לשלב מגוון תהליכים עסקיים נוספים, ולהגביר את הנראות בתפעול השירותים שלהם. הגרסה גם תרחיב את ההתאמה של פלטפורמת ניהול כוח העבודה לתחומים נוספים בתעשייה, כמו נפט וגז, תחבורה, המגזר הציבורי ועוד.

"ניהול שירות הוא פעילות אסטרטגית הנוגעת בפונקציות רבות בעסק, החל בכספים ובמשאבי אנוש ועד לוגיסטיקה, שירות לקוחות ותפעול", אמר ד"ר משה בן-בסט, יו"ר ומנכ"ל קליקסופטוור. "הגרסה החדשה מאפשרת ללקוחות שלנו להגדיר בקלות ובמהירות את מערכות קליקסופטוור כך שיוכלו לצרף ולנהל תהליכים ברחבי הארגון, לעבור בקלות בין הזמנות עבודה, לקוחות ונכסים במידת הצורך. כיוון שהפעילות בשטח היא חלק בלתי נפרד ממגזר השירותים, גרסה 8.1.4 כוללת שיפורים רבים לאפשרויות הניידות שלנו, כדי למנף את הסוגים החדשים של טאבלטים וסמארטפונים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות