אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נילית מקימה מפעל חדש בסין ומרחיבה את המפעל במגדל העמק צילום: ערן יופי הכהן

נילית מקימה מפעל חדש בסין ומרחיבה את המפעל במגדל העמק

יצרנית הפולימרים וסיבי הניילון תקים בסין מפעל שלישי ותרחיב את מפעל החברה בישראל בהשקעה כוללת של 75 מיליון דולר

19.06.2011, 13:07 | כתב כלכליסט

יצרנית הפולימרים וסיבי הניילון נילית מקימה מפעל חדש בסין ומרחיבה את מפעל החברה במגדל העמק בהיקף השקעה כולל של כ-75 מיליון דולר.

 . 

לנילית כיום 2 מפעלים בסין שהוקמו בשנת 2008 בהשקעה של כ-14 מיליון דולר: מפעל לקרזול סיבי ניילון ומפעל לייצור תרכובות פולימר. במסגרת ההשקעה החדשה, ייבנה מפעל לטווית חוטי ניילון.

כמו כן, יורחבו המפעלים הקיימים על ידי הוספת מכונות קרזול, וציוד ליצור תרכובות פולימר ניילון לתעשיות הרכב, החשמל והאלקטרוניקה. המפעלים הממוקמים בפארק התעשייתי בעיר סוז'ו, מעסיקים כ-150 עובדים, ובתום שלב ההרחבה יעסיקו כ-250 עובדים.

מיכאל לוי, יו"ר נילית: "נילית החלה לבסס את מעמדה בשוק הסיני לפני כ-3 שנים עם השקעות ראשוניות. הרחבת מפעלינו והקמת מפעל נוסף בסמוך למפעלים הקיימים הם צעד נוסף במסגרת ההשקעות של החברה בסין".

אריה גוטליב, מנכ"ל נילית: "הרחבת המפעל הינה חלק ממהלך אסטרטגי ארוך טווח. לאחר תקופה של פעילות בשוק הסיני, אנחנו מרגישים ביטחון רב יותר ולכן מבצעים השקעה נוספת".  

לפני כשנתיים רכשה נילית את חברת NYLSTAR האמריקאית מידי ג'יי.פי מורגן. החברה העוסקת בטווית חוטי ניילון, ממוקמת בוירג'יניה, מעסיקה כ-200 עובדים ומחזור מכירותיה בשנת 2010 עמד על כ-70 מיליון דולר. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות