אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ארסנל: שחקנים חדשים עדיין אין; פרויקט נדל"ני - יש צילום: בלומברג

ארסנל: שחקנים חדשים עדיין אין; פרויקט נדל"ני - יש

פרויקט חדש בשווי 128 מיליון ליש"ט סביב אזור אצטדיון אמירייטס אמור לספק לזרוע הנדל"ן של קבוצת הפרמיירליג הכנסות נוספות

20.06.2011, 17:27 | סוכנויות הידיעות

ארסנל עשתה צעד חשוב נוסף לקראת השלמת תהליך חידוש האזור סביב אצטדיון אמירייטס, שנמשך תשע שנים, לאחר שחברת "בראט דבלופמנטס" אישרה כי תחל בבניית 375 דירות בדרך קווינסלנד בינואר 2012, בשותפות עם L&Q.

חברת הבנייה מקווה שהפרויקט בשווי 128 מיליון ליש"ט, אשר יכלול שלושה מגדלי מגורים, יעורר עניין בגל חדש של אוהדי ארסנל, שיושפעו מהתיאבון של הגאנרס הנאמנים שכבר תפסו 655 דירות באזור אצטדיון הייבורי - בפרויקט "הייבורי סקור".

מועצת איסליגנטון העניקה לארסנל אישור לפתח את דרך קווינסלנד ב-2002, אבל התוכניות עברו שינויים מקיפים בעשור האחרון, לאור השינויים בצרכי המועדון ובתנאי השוק.

מנהל ארסנל קן פריאר אמר על ההסכם, המהווה את החלק האחרון בתצרף אצטדיון אמירייטס: "אנו שמחים על החתימה עם בראט. זה החלק האחרון בתצרף של פרויקט האצטדיון החדש שלנו, שמחדש את אזור איסלינגטון. נוצרו 2,500 בתים חדשים ו-2,500 משרות חדשות בשש השנים האחרונות. אני גאה שנשארנו באיסלינגטון וגאה שארסנל סייעה בכך לקהילה המקומית".

הקבוצה אמורה להכניס כ-25 מיליון ליש"ט מהעסקה, שככל הנראה מוציאה את המועדון מעסקי הנדל"ן.

אלסטייר ביירד, מנהל אזורי של בראט לונדון, הוסיף: "הבתים יהיו ממש מטרים ספורים מהאצטדיון, ואנחנו מצפים שהם יהיו מבוקשים בקרב אוהדי הגאנרס, כמו שהנכסים בצ'לסי וילג' מבוקשים בקרב אוהדי צ'לסי".

היחידות הראשונות יעמדו למכירה בספטמבר. התוכנית כוללת גם שטחי מסחר של 440 מ"ר, והבנייה צפויה להימשך שלוש שנים.

החדשות לא יעודדו את אוהדי ארסנל שעדיין מחכים שהקבוצה תעשה את ההחתמות הרצויות הקיץ. גארי קאהיל, כריסטופר סמבה, ג'רבינו ושחקנים אחרים מועמדים. ארסנל עדיין לא הבטיחה את שירותי ססק פאברגאס וסאמיר נאסרי לעונה הבאה וסביר להניח שתמכור את גאיל קלישי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות