אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נתניהו גייס יחצן כלכלי: עמירם פליישר צילום: גלעד קוולרציק

נתניהו גייס יחצן כלכלי: עמירם פליישר

ראש הממשלה בנימין נתניהו גייס את פליישר למנף את תחום ההסברה הכלכלית תמורת עשרות אלפי שקלים בחודשים הקרובים, עם אפשרות להארכה

21.06.2011, 19:43 | תומר אביטל

ראש הממשלה בנימין נתניהו גייס את היחצן עמירם פליישר למנף את תחום ההסברה הכלכלית תמורת עשרות אלפי שקלים בחודשים הקרובים, עם אפשרות להארכה. בשבועות האחרונים פנתה לשכת רה"מ לכמה משרדי יח"צ מובילים ואתמול אישרה ועדת המינויים את בקשת המינוי של נתניהו.

כפי שנחשף לראשונה ב"כלכליסט", פליישר יסייע בהסברת מהלך ה"סופר טנקר" שיזם נתניהו ושנועד להוות מסלול עוקף בירוקרטיה מקומית בתקווה להוזלת מחירי הנדל"ן. פליישר גם יעסוק בתחומי ההסברה הכלכלית ויעבוד עם מנכ"ל משרד רה"מ ובתיאום עם יו"ר המועצה הלאומית לכלכלה יוג'ין קנדל. בשלב ראשון יתמקד ברפורמה בנדל"ן ובהמשך יעסוק בתחומים כלכליים נוספים.

ההסברה במשרד רה"מ מנוהלת על ידי גידי שמרלינג, אך עוסקת בעיקר בנושאים לאומיים־מדיניים. פליישר משמש כיחצן של עשרות חברות מתחום הכלכלה ושוק ההון, בין השאר של נובל אנרג'י, כיל וחברת הביטוח הראל. במסגרת ההתקשרות נקבע כי פליישר לא יהיה מעורב במהלכים שנוגעים ללקוחותיו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
עכשיו היחצ"ן יצטרך לשכור יחצ"ן
עכשיו היחצ"ן יצטרך לשכור יחצ"ן יככין תוכנית שתסביר לו על מה ביבי מדבר... כל כך אופייני לביבי: לנפח בלונים ולתת לאחרים להסביר מה בעצם יש בתוך הבלון הזה, כי הרי נורא כיף ללכת עם בלונים צבעוניים מעל הראש. מה בפנים? לא חשוב, אף אחד לא יודע, העיקר שיהיו גדולים, קלים, ושכולם יחייכו איתך. רק שלא יפוצצו לו את הבלונים אבל... אל דאגה, מכירים את הבלונים האלה שבתוכם יש עוד בלונים? אז זה בדיוק מה שיעשה היחצ"ן החדש שלו - ימלא את הבלון הגדול בהרבה בלונים קטנים, כי זה בדיוק מה שיחצ"נים עושים: רק תגיד איזה צבע ואיזה צורה והם כבר יעשו לך בלון מתאים... הבעייה האמיתית זה אנחנו! שמוכנים להיות ילדים קטנים ומטופשים ולחייך כמו דבילים רק בגלל שמישהו הביא בלון חדש.
tx; , nrfz  |  21.06.11
לכל התגובות