אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כאל וחצי חינם חתמו על הסכם שיתוף פעולה צילום: תומריקו

כאל וחצי חינם חתמו על הסכם שיתוף פעולה

כאל תנפיק כרטיס אשראי חוץ-בנקאי שיעניק ללקוחות חצי חינם הנחה של 5%

22.06.2011, 10:53 | כתב כלכליסט

חברת כרטיסי האשראי כאל חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם רשת המזון חצי חינם, שבמסגרתו תעניק 5% הנחה בכל קנייה ללקוחות שינפיקו כרטיס אשראי ברשת - כולל כפל מבצעים וללא כל מגבלה.

הכרטיסים שיונפקו ברשת הם מסוג Active קבוע, המאפשרים ללקוח לקבוע מראש את סכום החיוב החודשי. כל יתרה מעבר לסכום שנקבע - נדחית לחיוב הבא ונושאת ריבית. בדו"חות הרבעון הראשון דיווחה כאל כי גובה הריבית הממוצעת שהיא גובה מלקוחות האשראי הצרכני עומד על 12.3%.

אבי צימרמן, סמנכ"ל השיווק של כאל: "ההוצאה על מזון היא ההוצאה הגדולה ביותר. המהלך עם חצי חינם הוא חלק מחיזוק הקשר של כאל עם סגמנט משפחות ומשקי בית משותפים, להם אנו מציעים מגוון שירותים, מוצרי אשראי וכלים פיננסיים להתנהלות נבונה. הצרכן הוא אינטליגנטי ועל פי הנתונים שלנו, יודע לשלוף את הכרטיס הנכון במקום הנכון וליהנות מהטבות המתאימות לסגנון חייו".

מרשת חצי חינם נמסר: "עם החתימה על שיתוף הפעולה עם כאל, אנו מצפים להיחשף ללקוחות חדשים, אך, בראש ובראשונה, שמחים להעניק ללקוחותינו הקבועים הטבה משמעותית".

שיתוף הפעולה ילווה בקמפיין טלוויזיה שיעלה היום (ד') לאוויר באמצעות משרד הפרסום יהושע TWBA. הקמפיין צולם בסניף "חצי חינם" בהוד השרון ויככב בו שי אביבי, פרזנטור החברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות