אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
באיזה ערוץ משדרים את Halo? צילום מסך: Youtube

באיזה ערוץ משדרים את Halo?

שילוב חדש בין סדרת טלוויזיה ומשחק מחשב יטשטש עוד קצת את הגבולות בין אמצעי הבידור שלנו: עלילת המשחק תושפע מהסדרה, ולהיפך

24.06.2011, 17:39 | הראל עילם

ערוץ הטלוויזיה האמריקאי Syfy הכריז לאחרונה על ניסוי תרבותי וטכנולוגי מעניין בשם Defiance. מדובר במותג מדע בדיוני חדש, שייצא בו זמנית הן כתוכנית טלוויזיה חדשה והן כמשחק פעולה המוני.

את המשחק תפתח Trion, שכבר עמדה מאחורי המשחק המצליח והמוערך Rift. בנוסף לחציית הגבול בין עולם המשחקים והטלוויזיה, Defiance יהיה גם אחד ממשחקי הרשת הבודדים המשותפים לשחקני הקונסולות ולשחקני המחשב כאחד. המשחק, שפותח במשך שלוש שנים, יתרחש בעתיד הקרוב, לאחר שפלישת חייזרים הרסה את כדור הארץ ומילאה אותו בצמחיה זרה ועוינת.

בשנים האחרונות התחלנו לראות יותר ויותר מיזמים היוצרים סינרגיה בין מדיומים שונים, כמו השילוב בין מכשירי ווינדוס פון 7 לקונסולות אקסבוקס. Defiance הוא עליית מדרגה מבחינת השיתוף בין מדיומים - סדרת הטלוויזיה ומשחק הרשת ישפיעו אחד על השני ושניהם יתרחשו באותו עולם, אם כי באזורים שונים.

אירועים משמעותיים ישפיעו על עלילת שני הכותרים, כך ששחקני המחשב יכולים להשפיע על עלילת סדרת הטלוויזיה ותסריטי הסדרה יוכלו להשפיע על יוצרי המשחק. אירועים מתוסרטים, כגון שינויים פוליטיים או אקולוגיים משמעותיים, ישפיעו על שני העולמות במקביל, ול-Trion יהיה חלק פעיל בכתיבת העלילה המשותפת של המשחק והסדרה.

גם אם הניסוי הזה לא יצליח בסופו של דבר, מדובר במיזם מסקרן במיוחד. הוא צפוי לטשטש עוד יותר את ההבדל המצטמק והולך בין מרקע הטלוויזיה הסטטי והדינמיות של עולם משחקי המחשב.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות