אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בורסות לונדון וטורונטו המתמזגות יחלקו דיבידנדים של 660 מיליון דולר קנדי צילום: בלומברג

בורסות לונדון וטורונטו המתמזגות יחלקו דיבידנדים של 660 מיליון דולר קנדי

LSE הלונדונית ו-TMX Group המפעילה את בורסת טורונטו הודיעו שישלמו דיבידנד עם השלמת העסקה כדי לזכות בתמיכת בעלי המניות לעסקה; בעלי המניות של TMX יקבלו 4 דולר קנדי למניה ואלו של LSE יזכו ל-84.1 פני למניה

22.06.2011, 22:38 | בלומברג
קבוצת לונדון סטוק אקציינג' (LSE), המפעילה את בורסת לונדון ו-TMX Group, המפעילה את בורסת טורונטו הסכימו לשלם דיבידנדים מיוחדים של 660 מיליון דולר קנדי (678.9 מיליון דולר) בניסיון להשיג תמיכה למיזוג ביניהן ולסכל הצעה מתחרה מצד בנקים וקרנות פנסיה בקנדה.

בעלי המניות של TMX יקבלו דיבידנד במזומן של 4 דולר קנדי למניה מהחברה הממוזגת בעת שיושלם המיזוג, בעוד שבעלי המניות של LSE יקבלו 84.1 פני (1.36 דולר) למניה, כך הודיעו היום החבות. כ-45% מהתשלום המיוחד יגיע לידי בעלי המניות של TMX.

שתי הבורסות המתיקו את הצעת המיזוג שלהן כדי לשכנע את בעלי המניות להצביע בעד ההצעה ב-30 ביוני ולדחות הצעת מזומן ומניות ממייפל גרופ אקוויזישן, קבוצה של בנקים, קרנות חברות ביטוח קנדיות.

"הם עושים את זה בגלל שהם מבינים שהסיכויים שלהם להעביר את ההצעה נמוכים", אמר מתאו רוי, מנהל כספים בלויאסבורג אינבסטמנס לבלומברג. "הם מבינים שהשווקים רואים את ההצעה של מייפל כטובה יותר מבחינה פיננסית וכי יש לה סיכויים טובים יותר לקבל את אישור בעלי המניות", הוסיף.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות