אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זוהר לבקוביץ' זכה בתואר יזם השנה של קליפורניה לצד מייסד לינקדאין

זוהר לבקוביץ' זכה בתואר יזם השנה של קליפורניה לצד מייסד לינקדאין

מנכ"ל Amobee יתחרה על תואר יזם השנה בטקס שייערך בנובמבר. החברה מפתחת מערכת המאפשרת למפעילות סלולר לשלב פרסומות

26.06.2011, 11:19 | אסף גלעד
מנכ"ל אמובי (Amobee) הישראלית זוהר לבקוביץ' זכה הלילה (א') בתואר יזם השנה לצידם של מייסד לינקדאין ריד הופמן ומנכ"ל פייפאל סקוט תומפסון. לבקוביץ זכה בקטגוריית הסלולר, בעוד שהופמן זכה בקטגוריית האינטרנט ותומפסון בקטגוריית השירותים הפיננסים.

כעת ייאלץ לבקוביץ' להתחרות עם אותם היזמים ויזמים ממדינות נוספות בארה"ב על תואר יזם השנה בטקס שייערך בחודש נובמבר השנה. לבקוביץ, כמו גם שאר היזמים בתחרות, נבחר לתואר בזכות עמידה במספר קרטיריונים: הצלחה עסקית המתורגמת להכנסות של עשרות מיליוני דולרים בשנה לפחות, חדשנות והובלה ביחס למתחרים, ותרומה לקהילה. בחודש מאי האחרון חשף לבקוביץ מעל במת כנס המכון הישראלי לניהול את נתוניה העסקיים של אמובי: החברה ניהלה קמפיינים פרסומיים בהיקף כולל של 125 מיליון דולר ב-2010, כאשר הצפי לנתון זה בשנת 2011 עומד על 260 מיליון דולר - מתוכם גוזרת אמובי עשרות מיליוני דולרים.

אמובי פיתחה מערכת המאפשרת למפעילות סלולריות לשלב פרסומות. החברה נחשבת כיום לאחת מהספקיות המרכזיות של טכנולוגיות פרסום לחברות סלולר, ומאפשרת להתאים את תוכן הפרסום לתוכן המתקבל בהודעת טקסט, תמונה או וידיאו. ביום העצמאות האחרון אף דורגה כאחת מ-50 חברות הסטארט-אפ המבטיחות של "כלכליסט". החברה הישראלית עובדת כיום עם מרבית רשתות הפרסום הסלולריות ומשרתת מפעילות כגון וודאפון, טלפוניקה וספרינט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות