אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ההאקר GeoHot החל לעבוד בפייסבוק צילום: cc by George Hotz

ההאקר GeoHot החל לעבוד בפייסבוק

ג'ורג' הוץ' בן ה-21, שהתפרסם בזכות הפריצות לאייפון ולפלייסטיישן 3, נשכר לעבוד ברשת החברתית בה ככל הנראה הוא עובד על האפליקציה לאייפד

26.06.2011, 17:39 | עומר כביר
מפריצת מכשירים לפיתוח יישומים: אחד ההאקרים המפורסמים בעולם, ג'ורג' הוץ (הידוע בכינוי GeoHot), זנח לאחרונה את עולם ההאקינג המפוקפק והחל לעבוד בפייסבוק, שם הוא עומל ככל הנראה על פיתוח אפליקציית האייפד של הרשת החברתית הגדולה בעולם.

הוץ התפרסם לראשונה לפני קרוב לארבע שנים, כשהיה הראשון לפרוץ את דגם האייפון הראשון של אפל. לפני כשנה וחצי הוץ ביצר את מעמדו כאחד ההאקרים המוכרים בעולם כאשר הצליח לפרוץ את קונסולת המשחקים פלייסטיישן 3 של סוני, ולאפשר למשתמשים להריץ עליה משחקים צרובים. 

פריצה זו הביאה לו לא רק תהילה בעולם הגיימינג, אלא גם בעיות משפטיות: בינואר שעבר סוני הגישה תביעה ובו טענה כי הוץ הפר את זכויות היוצרים שלה. תביעה זו הסתיימה באפריל בהסכם פשרה שפרטיו לא נחשפו.

כעת, כך נראה, החליט הוץ להפנות את כישרונו לאפיק רווחי יותר ומסוכן פחות. אחד מעמיתיו בקהילת ההאקרים, ג'ושוע היל (המכונה P0sixninja) החבר בצוות ההאקרים Chronic-Dev, גילה בראיון שהעניק לאחרונה כי אחרי שהציב להוץ אתגר לפרוץ את האייפד 2, סירב האחרון באומרו כי הוא החל לעבוד בפייסבוק.

הדבר עולה גם מעמוד הפייסבוק של הוץ עצמו, בו הוא מעיד ש"מדהים לעבוד במקום כמו פייסבוק".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות