אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אורקל ישראל חתמה על עסקת BI במאות אלפי דולרים עם אינקרדימייל צילום: יובל חן

אורקל ישראל חתמה על עסקת BI במאות אלפי דולרים עם אינקרדימייל

הפתרון של אורקל יכסה את כלל צרכי התחקור האנליטי של חברת הדואר האלקטרוני הישראלית. כמו כן יאפשר הפתרון שילוב של מערכת ה-BI בתהליכים עסקיים

27.06.2011, 12:33 | כתב כלכליסט

אורקל ישראל חתמה בחודש האחרון על עסקת BI עם חברת אינקרדימייל (Incredimail), המפתחת תוכנות למשתמשי דואר אלקטרוני ומסרים מידיים. על פי הערכות בשוק, היקף העסקה עומד על מאות אלפי דולרים.

העסקה כוללת בסיסי נתונים, Oracle Data Integration,Partition ו-Business Intelligence, ונחתמה לאחר בחינה מדוקדקת שערכה אינקרדימייל למספר חברות מובילות בתחום ה-BI באמצעות חברת Cube Data.

הפתרון שהוצע על ידי אורקל הינו פתרון אינטגרטיבי-הוליסטי, המכסה את כלל צרכי התחקור האנליטי של אינקרדימייל. BIEE 11g מספק חיבוריות לכלל מקורות המידע ומאפשר מגוון רחב של דיווחים, החל בדו"חות תפעוליים, דרך דו"חות ניהוליים, גרפים ושעוני ביצועים, וכלה בניהול מדדים ויעדים. ייחודו של הפתרון מתבטא, בין היתר, ברכיב מובנה המאפשר שילוב של מערכת ה-BI בתהליכים העסקיים.

"העסקה שחתמה אינקרדימייל עם אורקל מלמדת על מחויבות ליחסים ארוכי טווח בין שתי החברות", אמר רונן שוורץ, מנהל מכירות באגף הטכנולוגיות של אורקל ישראל.

לדברי שחף עזריאלי, מנהל מערכות המידע באינקרדימייל, "חבילת ה-BI של אורקל היא היחידה שמספקת פתרון תשתיתי ואפליקטיבי לארכיטקטורת BI מקצה לקצה. זאת על ידי שילוב יחודי של בסיסי נתונים, מערכת טעינה ODI ואפליקצית BIEE המתקשרות באופן מובנה ומספקות ביצועים גבוהים, זמני פיתוח קצרים - וכל זאת עקב אי צורך באינטגרציה בין מערכות מספקים שונים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות