אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפריקה ישראל: הסכם למכירת 50% מקניון בפראג ברווח נטו של 9 מיליון יורו צילום: עמית שעל

אפריקה ישראל: הסכם למכירת 50% מקניון בפראג ברווח נטו של 9 מיליון יורו

תקבל עבור מכירת הנכס תזרים נטו של כ-22 מיליון יורו. מנכ"ל אפי אירופה: "התזרים מיועד להרחבת תוכניות הפיתוח בטווח הקצר והבינוני"

28.06.2011, 10:49 | מישל אודי

חברת אפי אירופה, מקבוצת אפריקה ישראל, דיווחה היום (ג') כי לאחר עשור מיום הקמת קניון פאלאס פלורה בפראג היא תמכור את החזקותיה בשיעור של 50% בקניון ברווח של כ-9 מיליון יורו נטו. במסגרת העסקה אפי אירופה תמכור לרוכשת את זכויותיה ביחד עם השותף המחזיק ב-50% הנותרים.

עם השלמת העסקה תקבל החברה כ-22 מיליון יורו. החברה לא מסרה את סכום מכירת מניות החברה שמחזיקה ומפעילה את הקניון והתזרים הוא חישוב התקבול נטו אחרי עלויות עסקה ותשלום מס. השלמת העסקה כפופה לתוצאות בדיקת נאותות שתבצע הרוכשת ולחתימה על הסכם מפורט ומחייב.

חברת הבת אפריקה נכסים שיזמה והקימה את קניון פאלאס פלורה פתחה את הקניון לקהל במרץ 2003. בסוף שנת 2004 מימשה אפריקה ישראל נכסים 50% מהחזקותיה בנכס ומכרה החזקות אלה לקרן השקעות זרה.

אבי ברזילי, מנכ"ל אפי אירופה מסר כי "עסקה זו מהווה מימוש מוצלח של נכס אותו פיתחה והשביחה החברה לאורך השנים במחיר ראוי ובתשואה נאותה. תזרים המזומנים שינבע כתוצאה מביצוע העסקה מיועד להרחבת תוכניות הפיתוח שלה בטווח הקצר והבינוני".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות