אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלי להב רכש את השליטה באס.אר אוברסיז ומונה ליו"ר

אלי להב רכש את השליטה באס.אר אוברסיז ומונה ליו"ר

שלמצר יעזוב את תפקיד יו"ר דירקטוריון החברה בעקבות מכירת מניותיו תמורת 37.6 מיליון שקל. תחום פעילותה של החברה יהיה בתחום הנדל"ן המניב בישראל, צפון אמריקה ואירופה

28.06.2011, 11:50 | שהם לוי

אלי להב ירכוש את השליטה באס.אר אוברסיזמשלמה שמלצר תמורת 37.6 מיליון שקל, כך הודיעה החברה היום (ג'). כחלק מהסכם רכישת השליטה יעמיד להב לחברה הלוואה של 4 מיליון שקל שתובטח בשיעבוד של 6% מהון המניות של החברה.

במסגרת ההסכם תעביר חברת שיר (שלמה נדל"ן) את מלוא החזקותיה בחברה המהוות כ-54.9% מהון המניות שלה. במסגרת הסכם המכירה נקבע תנאי לפירעון מלא של ההלוואה שניתנה על ידי שיר לא.ח אוברסיז (המחזיקה ב-25% מהמניות) הנמצאת בשליטה אריאלה ואיליק רוז'נסקי וחווה זמיר טואף.

אלי להב מונה ליו"ר החברה במקומו של שלמה שמלצר וכן אבי שייט יכהן יכהן כדירקטור וכמשנה למנכ"ל החברה. בנוסף שלמה פדידה יכהן כדירקטור וכסמנכ"ל הכספים של החברה.

בין הצדדים הוסכם עוד כי אלי להב לא יגיע לאחזקה הגבוהה מ-80% מהון בעלי המניות של החברה.

אלי להב וא.ח אובסיז הגיעו להסכמה בניהם לגבי כינון מנגנון במבי וכן נקבעו מגבלות על שיעבוד מניותיהם. המשמעות היא שבתנאים מסוימים תהיה בידי כל אחד מהצדדים האפשרות לרכוש את חלקו של האחר. 

בנוסף, ללהב ניתנה אופציית רכש עבור 25% מהמניות המוחזקות על ידי רוז'נסקי ושותפיו.

החברה מחזיקה 2 נכסי נדל"ן בישראל אחרי שמכרה עם העברת השליטה את נכסיה העיקריים לגאון אחזקות תמורת כ-15 מיליון שקל. ברבעון הראשון רשמה הכנסות של כ-19 אלף שקל ובקופתה מזומנים בהיקף של 62 מיליון שקל. יתרת ההפסד בחברה עומדת על 49.2 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות