אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האם הסכסוך בהפועל תל אביב ייפתר השבוע? צילום: טל שחר

האם הסכסוך בהפועל תל אביב ייפתר השבוע?

שני הצדדים הנאבקים על המועדון נפגשו בביהמ"ש המחוזי, כאשר על הפרק הצעה ל"פסק דין מהיר". במידה שמחנה הראל יתנגד להצעה, צפוי הליך משפטי ארוך

28.06.2011, 15:41 | כתב כלכליסט וכתב ynet

בבית המשפט המחוזי בתל אביב נפתח הבוקר (ג') הליך של קדם משפט בין הבעלים של הפועל תל אביב, כאשר מוני הראל היה זה שהגיע לדיון ואילו אלי טביב נעדר ממנו. בתחילת הדיון אמרה השופטת רות רונן: "המחלוקת כאן היא פרשנות בנוגע להסכם הבמבי בין הצדדים".

עורך דינו של טביב, עו"ד יורם זמיר, הציע לבית המשפט לוותר על שלב החקירות בדיון משום שכל הראיות נמצאות בפני בית המשפט. השופטת העניקה לצד של הראל יומיים, עד יום חמישי, על מנת להשיב להצעה הזו.

במידה שיסכימו להליך, בעוד כשבועיים תוכרע הסוגיה במה שמוגדר כ"פסק דין מהיר". במקרה של תשובה שלילית, הצדדים יילכו להליך משפטי ארוך.

עוד לפני המשפט עצמו, שצפוי היה להיפתח באוגוסט, היו גורמים שניסו להביא לפשרה כלשהי בין הניצים, במסגרת הליך גישור. ההליך החל ביום חמישי האחרון, אך בינתיים, אחרי שתי פגישות, לא הביא בינתיים לצמצום הפערים בין הצדדים.

ביום שני רק טביב היה זה שהגיע למסור את גרסתו בסכסוך בפני המגשר, השופט בדימוס דן ארבל. הראל לא הגיע וכנראה שגם הוא הבין כי הכל יוכרע רק בבית המשפט.

בינתיים, אמיר לובין, יו"ר הפועל ת"א בשנים האחרונות, עזב את המועדון האדום והצטרף להפועל כפר סבא, קבוצתו לשעבר של טביב. ישנן שמועות כי מוני הראל ישקיע כספים בכפר סבא לאחר שיצא מהפועל תל אביב באופן סופי.

לובין, שהיה נציגו של הראל בהנהלת הפועל תל אביב, ישמש כנציגו של הבעלים של הפועל כפר סבא, הראל רייכמן. לובין עזב את את האדומים לאחר שבע שנים, כאשר בשלוש השנים האחרונות כיהן כיו"ר הקבוצה.

לטענת לובין, שהיה נציגו של מוני הראל במועדון, הוא עזב את הפועל ת"א בגלל חילוקי דעות עם אלי טביב, בעל הבית השני של האדומים.

עדיין בהפועל תל אביב: אחרי לא מעט קשיים בדרך, חתם גילי ורמוט על חוזה לארבע עונות בקייזרסלאוטרן. הקשר בן ה-25, שמגיע מהפועל תל אביב, עדיין מקווה לשתף פעולה בעונה הקרובה עם איתי שכטר, אשר מתאמן לצדו בקבוצה הגרמנית ומחכה לפתרון המחלוקות עם האדומים.

בהודעה שיצאה היום באתר הרשמי של פאלרמו נכתב כי ערן זהבי, שיחגוג בקיץ יום הולדת 24, חתם לחמש עונות. סכום ההעברה צפוי להיות כמיליון יורו, כאשר השכר שלו יהיה בסביבות חצי מיליון יורו לעונה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות