אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עוד שני מגדלים ייבנו במתחם עתידים בת"א בהשקעה של כ-450 מיליון שקל

עוד שני מגדלים ייבנו במתחם עתידים בת"א בהשקעה של כ-450 מיליון שקל

יוקם מגדל אחד בן 25 קומות המשתרע על פני שטח בנוי של 76 אלף מ"ר הכוללים 5 קומות חניה תת קרקעית ובניין נוסף בן 17 קומות המשתרע על שטח בנוי של כ-63 אלף מ"ר; הצפי לאכלוס הפרוייקט הוא שנת 2015

28.06.2011, 17:12 | שירלי ששון-עזר

חברת עתידים שנמצא בבעלות משותפת של עיריית תל אביב ואוניברסיטת תל אביב המחזיקה במתחם עתידים בצפון תל אביב הודיעה היום (ג') כי היא נמצאת כיום בשלבי תכנון מתקדמים של תכנית בינוי לשני מגדלים חדשים במתחם.

מדובר במגדל אחד בן 25 קומות המשתרע על פני שטח בנוי של 76 אלף מ"ר הכוללים 5 קומות חניה תת קרקעית ובניין נוסף בן 17 קומות המשתרע על שטח בנוי של כ-63 אלף מ"ר. בעתידים מעריכים כי ההשקעה הכוללת בפרויקט עומדת על כ-450 אלף שקל.

לדברי אלקה אילני, מנכ"לית חברת עתידים, התב"ע (תכנית בניין עיר) של המגדלים אושרה כבר לפני 4 שנים, אך רק לפני שנה אושרה תכנית הבינוי לאחר שינויים שדרשה הוועדה המקומית בתל אביב. אילני מעריכה כי החברה תגיש את הבקשה להיתר בניה בחצי השנה הקרובה וכי הבנייה תימשך כשלוש וחצי שנים והצפי לאכלוס הפרוייקט כולו הוא שנת 2015. להערכתה המגדלים צפויים להוסיף עוד כ-5,000 עובדים שיגיעו למתחם מידי יום.

דמי השכירות במגדל עתידים הבנוי נעים בין 70 ל-85 שקל למ"ר לחודש. דמי השכירות במגדלים החדשים צפויים לעמוד על ממוצע דומה. אילני מוסיפה כי תכנית הבינוי כוללת גם הוספת שבילי אופניים. בנוסף, המהפך התחברותי שמקדמת חברת האוטובסים דן כולל הוספת קווי אוטובוס רבים למתחם. כמו כן, כבר היום פועל שאטל להבאת עובדים למתחם מתחנת הרכבת בבני ברק וכיום נמצאת החברה במגעים עם רכבת ישראל להוספת שאטל נוסף מתחנת הרכבת באוניברסיטת תל אביב.

אילני לא חוששת מהצפת שוק המשרדים בתל אביב, למרות מספרם הרב של מגדלי משרדים המתוכננים בשנים הקרובות. "ב-2013 תסתיים בניהי של כמה מגדלי משרדים בתל אביב ואנחנו מתכננים להגיע שנתיים לאחר מכן לאכלוס, אבל זה יהיה לפני מתחמי ענק כמו תנובה", הסבירה אילני. "מעבר לזה אנחנו פונים לקהל היי טק בניגוד למתחמים אחרים שהם בעלי אופי שונה. לכל אחד יש את הקהל שלו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
איך יבנו עוד 2 מגדלים כשאין גישה סבירה והפקקים האדירים עכשיו !!
כל רמת-החייל סתומה בבוקר ובעיקר בשעות הערב כשכולם יוצאים מאזור עתידים . כל ראול וולנברג סתום ודבורה הנביאה סתום . צה"ל סתום. ופנחס רוזן לכיוון הכפר הירוק. בקרוב יאוכלס הטאוור-וויז'ן בן 45 קומות. איך יהיה אפשר להיכנס ולצאת מהאזור הנ"ל. איזה איש-עסקים ירצה להיתקרב לאזור הזה בעתיד אם יקח לו יום שלם רק להיתקע שם. שלא לדבר על בית-חולים אסותא החדש שבזכותו גם יש יותר עובדים ומבקרים.
אליהו , נווה שרת ת-א  |  29.06.11
לכל התגובות